Reklama

Sylwia Madeńska zdradziła, ile waży

Sylwia Madeńska przeszła spektakularną metamorfozę. Fani od dawna dopytują, ile kilogramów udało się jej zrzucić. Celebrytka w końcu odpowiedziała!

Sylwia Madeńska zyskała popularność dzięki wygranej w programie "Love Island". Uczestniczka jednego z najpopularniejszych show w Polsce nie mogła się opędzić od fanów i instagramowych obserwatorów, którzy ze zniecierpliwieniem oczekiwali wiadomości na temat jej związku oraz planów na przyszłość.

Relacja z poznanym w programie partnerem nie przetrwała próby czasu, ale Madeńska świetnie radzi sobie w życiu. Jest zawodową tancerką, a jej instagramowy profil obserwuje 230 tysięcy użytkowników!

Sylwia opublikowała niedawno post, który jest odpowiedzią na liczne pytania, dotyczące jej metamorfozy. Celebrytka przyznała się w nim, ile tak naprawdę waży.

Reklama

W dalszej części wpisu wyznała, że zrzucanie kilogramów po programie było dla niej sporym wyzwaniem, okupionym stresem i wyrzeczeniami. Zaprzeczyła też, że kiedykolwiek korzystała z pomocy lekarzy medycyny estetycznej.

Czy wy również jesteście pod wrażeniem metamorfozy Sylwii Madeńskiej?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Love Island
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama