Reklama

Reklama

Syn Michaela Bublé wraca do zdrowia

Syn Michael Bublé wygrał walkę z rakiem.

Na początku listopada Michael Bublé i jego żona Luisana Lopilato dowiedzieli się, że ich 3-letni syn, Noah, choruje na nowotwór. Rodzice zawiesili swoją działalność zawodową, by spędzić ten trudny czas z chłopcem.

Początkowo zagraniczne media informowały, że chemioterapia nie pomogła synowi Bublé i czeka go operacja. Jednak wszystko wskazuje na to, że chłopiec wraca do zdrowia. 

Ciocia Noah'a powiedziała argentyńskiemu dziennikarzowi, że malec wygrał z nowotworem. Chwilę później piosenkarz wydał oficjalne oświadczenie, w którym napisał: "Jesteśmy szczęśliwy, że możemy powiedzieć, że leczenie naszego syna przynosi efekty i że lekarzy zapatrują się optymistycznie jeśli chodzi o przyszłość naszego małego chłopca. Przez cały okres leczenia był tak odważny, że nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jego siły. Dziękujemy Bogu za moc, którą nas obdarzył. Nie mamy słów, by wyrazić, jak bardzo jesteśmy wdzięczni całemu zespołowi lekarskiemu, który opiekował się naszym synem".

Reklama

Chcemy też podziękować za wszystkie ciepłe słowa i tysiące modlitw i dobrych życzeń, które spływały do nas od was. Nadal nie przestajemy walczyć, jednak z takim wsparciem staje się to o wiele łatwiejsze"


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy