Reklama

Reklama

Tak Michał Malitowski spędza miesiąc miodowy!

Michał Malitowski ożenił się niedawno z tancerką Yuliyą Phillips. Juror „Tańca z gwiazdami” do tej pory nie afiszował się ze szczegółami dotyczącymi życia prywatnego. Natomiast w tej chwili o jego związku rozpisują się wszystkie krajowe media.

Michał Malitowski to trzynastokrotny mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich. Przygodę z tańcem rozpoczął w zielonogórskim klubie "Jacek". Później wraz z Iwoną Golczak reprezentował Szkołę "Gracja" w mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich. Jednak największe sukcesy zdobywał tańcząc w parze z Joanną Leunis. Wygrywali przez dziewięć lat z rzędu mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich.

Malitowski jest znany szerszej publiczności z programu "Got to Dance. Tylko taniec", w którym pełnił funkcję jurora. Michał związał się na stałe z telewizją, a od 2014 roku jest jednym z sędziów w popularnym show "Taniec z gwiazdami".

Reklama

Mistrz tańca rozstał się jednak z tym formatem telewizyjnym, ponieważ borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, od lat cierpiał na depresję. Choroba pogłębiła się, gdy Malitowski rozstał się z ówczesną partnerką - Joanną Leunis.

W wyjściu z tego kryzysu pomogła mu wieloletnia przyjaciółka - Yuliya Phillips, która również walczyła z depresją. Zwykła znajomość szybko przemieniła się w poważniejszy związek. Zakochani przestali kryć się z łączącym ich uczuciem i postanowili wziąć ślub. Zdjęciami z wydarzenia pochwalili się na Instagramie.

Para pobrała się w Australii, a na ceremonię została zaproszona jedynie rodzina oraz najbliżsi ich przyjaciele. Jak się okazało, zakochani spędzą tam również miesiąc miodowy! Nowożeńcy odpoczywają w miasteczku, położonym w zachodniej części kontynentu, z dala od trawiących ten kraj pożarów.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Malitowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy