Reklama

Reklama

Tak wygląda córka Angeliny Jolie. Już zaczyna robić karierę

Córka Angeliny Jolie i Brada Pritta podbija internet filmikami, na których prezentuje swój taneczny talent. Młoda Shiloh z pewnością odziedziczyła po rodzicach artystyczną duszę i chętnie się tym chwali. Fani nie szczędzą jej ciepłych słów.

Shiloh Jolie-Pitt jest najstarszą biologiczną pociechą Angeliny Jolie i Brada Pitta. 16-letnia dziewczynka jest wręcz kopią rodziców - jak się okazuje, nie tylko urodę po nich odziedziczyła. Shiloh jak ryba w wodzie czuje się na scenie, a szczególnie, gdy ma okazję na niej zatańczyć. Filmiki, na których prezentuje choreografie od miesięcy podbijają internet.

Czytaj również: Angelina Jolie przyjechała do Lwowa

Shiloh Jolie-Pitt to przyszła tancerka światowej sławy? Filmiki z jej udziałem biją rekordy popularności

Shiloh Jolie-Pitt swojego konta w social mediach nie prowadzi w pojedynkę - prężnie działają w tym temacie jej fani. Chodzą bowiem regularnie na występy grupy tanecznej, do której należy córka Pitta i Jolie, a następnie publikują w sieci filmiki z jej udziałem. Szczególne popularne stało się ostatnie nagranie, które niedawno pojawiło się na TikToku. 

Reklama

16-letnia Shiloh w otoczeniu kolegów i koleżanek z zespołu zaprezentowała widzom swoje umiejętności artystyczne. Córka popularnych celebrytów wykonała wówczas choreografię do hiphopowego utworu "About Damn Time" autorstwa Lizzo. Na filmiku widać, że dziewczynka ma niesamowite wyczucie rytmu i jest w świetnej formie. Wszyscy oglądający byli wprost zachwyceni jej talentem oraz wyjątkową urodą, o czym napisali w komentarzach.

Zobacz więcej: Córka Pitta i Jolie ma niesamowity talent! 

Przed Shiloh stoi otworem wielka kariera tancerki! A może jednak po drodze zmieni zdanie i pójdzie śladami aktorskiego zamiłowania rodziców? Jedno jest pewne - wschodząca gwiazda ma przed sobą iście artystyczną przyszłość. 

Zobacz także: Brad Pitt kupił stuletnią willę nad Pacyfikiem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Brad Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy