Reklama

Reklama

Tiphaine Auzière. Jak wygląda córka Brigitte Macron?

Brigitte Macron ma dwie córki. Młodsza z nich to Tiphaine Auzière. Wiele osób twierdzi, że jest bardzo podobna do pierwszej damy Francji. Czy faktycznie tak jest?

Tiphaine Auzière to młodsza córka pierwszej damy. Czy nazwisko noszone po ojcu jest wystarczającą ochroną przed opinią publiczną? Niestety nie. 

Odkąd Brigitte Macron jest na świeczniku, media interesują się także życiem dzieci pierwszej damy. Co wiemy o Tiphai ne Auzière?

Brigitte Macron trzykrotnie zostawała mamą. Z pierwszego małżeństwa ma syna i dwie córki. Tiphaine Auzière jest jedną z nich. 

Rzadko pojawia się na oficjalnych wydarzeniach. Bywa, że towarzyszy mamie podczas wydarzeń sportowych. Wiele osób twierdzi, że jest łudząco podobna do swojej mamy. 

Reklama

Po niej odziedziczyła nie tylko urodę, ale minimalistyczny styl. Nie lubi przesady. Decyduje się na outfity, które nie wychodzą z mody: jeansy, T-shirty, ramoneska i gotowe. 

Oficjalne spotkania? Tu idzie pod prąd... Chętnie nosi kombinezony i buty na wysokim obcasie. Sami oceńcie, oto kilka zdjęć z Instagrama.

***To może cię zainteresować***

Afera u Krawczyków?! Tego już za wiele! "To paranoja"

One wkrótce będą rodzić. Lista gwiazd jest coraz dłuższa! Agnieszka Włodarczyk i kto jeszcze?

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Księżna Kate zaszczepiła się na COVID-19

Czerwona herbata odchudza?

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Madonna w prześwitującym body

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy