Reklama

Reklama

Tomasz Oświeciński ma nowe hobby

Tomasz Oświeciński opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak poświęca czas na nowe hobby. Jesteście ciekawi, co to takiego?

Tomasz Oświeciński stał się znany przede wszystkim za sprawą roli "Stracha" w "Pitbullu". Dużą popularność przyniosło mu również wcielenie się postać Andrzejka w serialu "M jak miłość". 

Talent aktorski bez wątpienia odziedziczyła po nim córka Maja, która w "Na Wspólnej" gra Julkę. Dziewczynka ma dopiero dziesięć lat, ale świetnie radzi sobie przed kamerą. 

Aktorstwo nie jest jednak jedyną pasją Mai, która równie mocno uwielbia też jazdę konną. 

Najwyraźniej tym razem to znany ojciec postanowił wziąć przykład ze swojej córki, bo w mediach społecznościowych opublikował nowe zdjęcie, na którym oddaje się nowej pasji. 

Reklama

Aktor najwyraźniej postanowił nauczyć się jeździć konno pod okiem wykwalifikowanej instruktorki. Już kilka miesięcy temu zapowiadał, że zamierza to zrobić.

Przygotował się do tego perfekcyjnie. Wygląda na to, że to nie tylko chwilowe hobby, bo Tomasz Oświeciński pochwalił zdradził już jakiś czas temu, że zdecydował się na zakup jednego wierzchowca dla siebie i drugiego dla swojej córki, która ponoć regularnie jeździ na obozy konne. 

To wspaniałe, że znany ojciec podziela pasje swojego dziecka. 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Oświeciński | gwiazdy | celebryci | hobby gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy