Reklama

Reklama

Top Model - odcinek drugi

Gang motocyklistów, a wśród nich Joanna, Michał i Weronika. Huk motorów nie jest w stanie zagłuszyć czekających na casting piękności. Każda liczy na to, że to właśnie jej życie zmieni się dzisiaj o 180 stopni. Jurorzy wiedzą, czego szukają. Czy Śląsk wydał na świat przyszłą Top Model?

Jako pierwsza na scenie pojawiła się 18-letnia Anna Słowy. Kolorowe paznokcie, tlenione włosy, mocna opalenizna, to to, za czym jurorzy nie przepadają. Po krótkiej rozmowie poprosili ją, żeby przebrała się w kostium kąpielowy. Brak kostiumu nie pokrzyżował Ani planów... Na scenę wyszła w seksownym komplecie bielizny! Jurorzy zaniemówili. Czy Ania podbiła ich serca?

Agnieszka Tadrzak wprowadziła wesołą i... apetyczną atmosferę. Dziewczyna zaskoczyła jurorów własnoręcznie przygotowanymi wypiekami! Tyszka jadł jej z ręki (dosłownie), ale Wolińskiemu było mało. Wszystko pozostało w rękach damskiej części jury. Czy panie okazały się łaskawe dla gościnnej ślązaczki?

Reklama

Ania Bałon na casting przyjechała z mamą. Dziewczyna chce zostać modelką, zacząć zarabiać i w ten sposób pomóc rodzicom. Przed obiektywem Tyszki wyglądała jak Aniołek Charliego. Joanna Krupa stwierdziła, że lubi "strong women". Czy Ania dotrzyma obietnicy złożonej w deklaracji: "Przyjechałam tu, żeby wygrać"?

Kiedy na scenie pojawiła się długonoga Olga Kaczyńska, jurorzy nie mieli wątpliwości: ta dziewczyna wie, czego chce. Tyszka nazwał ją seksbombą, ale jego entuzjazm szybko został ugaszony, gdy sprowokowana Olga wylała na niego... szklankę zimnej wody. Wkurzony Tyszka wymyślił dla niej... wyjątkowe zadanie. Olga musiała pozować w dmuchanym basenie pełnym wody. Czy poradziła sobie z tym zadaniem?

Na castingi przychodzi wiele dziewczyn, które nie spełniają wiekowych wymagań programu. Tak było również w przypadku 29-letniej Grety Ludziejewskiej. Greta nie jest profesjonalną modelką, ale ma za sobą sesję do Playboya. Woliński i Tyszka stwierdzili, że jest bardzo zgrabną, apetyczną dziewczyną - taką, jakiej szukają do programu. Jedynym problemem okazał się wiek. Joanna Krupa i Karolina Korwin Piotrowska stwierdziły, że Greta powinna dostać szansę. "Reguły? Who cares..." - stwierdziła Krupa. Czy jurorzy przepuścili Gretę do następnego etapu?

Ania i Lilith Mnatsakanyan dokonały zmasowanego ataku na jurorów. Rozmowę z jurorami zdominował aspekt dotyczący ormiańskiego pochodzenia dziewczyn. Co oprócz tańców ormiańskich wydarzyło się na scenie "Top Model"? Czy dziewczyny zauroczyły jurorów?

Na życzenie Karoliny Korwin Piotrowskiej Kasia Woźniak postanowiła uwieść Dawida Wolińskiego. Bez skrępowania siadła przed nim na stole w samej bieliźnie i kokietowała. Czy to podziałało na jurorów?

Gabrysia Pacholarz mówiła tyle, że ciężko jej było wejść jej w słowo. To ona zapowiedziała, że rozmnoży się z Marcinem Tyszką, a następnie pocałowała najgroźniejszego jurora! Tego jeszcze w "Top Model" nie było! Czy przekonała jurorów, że powinna otrzymać szansę na karierę w modelingu?

Więcej na stronie topmodel.tvn.pl.

TVN
Dowiedz się więcej na temat: Top model

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy