Reklama

Reklama

Ula Chincz urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Dziennikarka Ula Chincz poinformowała na swoim koncie na Instagramie, że kilka dni temu urodziła i już z dzieckiem jest w domu.

"Tak, tak, kochani! Przybył, zobaczył i... pokonał mój porządek w domu! Bo jak u większości świeżo upieczonych rodziców przez pierwsze dwa dni dom wyglądał jak lej po bombie, a zaparzoną rano kawę piliśmy na zimno, w południe. Robert już jest z nami, powoli się poznajemy i jest fajnie - napisała tworząca program "Ula Pendatula" na YouTubie.

O jej ciąży dowiedzieliśmy się dość późno, gdyż dziennikarka poinformowała oficjalnie o tym fakcie na początku września - była to już bardzo zaawansowana ciąża.

Reklama

Ula Chincz jest córką nieżyjącego Andrzeja Turskiego - legendy polskiego dziennikarstwa. Została teraz po raz drugi mamą, wychowuje już 11-letniego Ryszarda.

Na zdjęciu, które pojawiło się na jej koncie instagramowym widać spory bałagan, ale ci, którzy wiedzą, co znaczy przybycie nowego członka rodziny do domu, doskonale rozumieją ten stan.

Ula Chincz swoją karierę zaczynała w telewizji śniadaniowej. Najpierw w "Pytaniu na śniadanie", potem w "Dzień Dobry TVN" dzieliła się patentami na usprawnienie i ułatwienie życia codziennego w domowym zaciszu.

Jej wideoblog "Ula Pedantula" cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Można liczyć na dobre rady dotyczące prowadzenia domu i jego remont za przysłowiowy grosik.

Popularnością cieszy się także program, w którym dziennikarka odwiedza rezydencje celebrytów lub przeprowadza metamorfozy mieszkań Polaków. 

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama