Reklama

Reklama

Wielki sukces pięknej Polki! Kim jest zjawiskowa Natalia Gryglewska?

Natalia Gryglewska w 2021 roku zdobyła tytuł Miss Polonii i swoją urodą powaliła wszystkich na kolana. Nic więc w tym dziwnego, że Polka nie myśli nawet o tym, żeby zatrzymywać się w swojej karierze i weźmie udział w kolejnym, niezwykle prestiżowym konkursie.

Natalia Gryglewska została Miss Polonią 2021. Nic dziwnego, że urzekła komisję

Gdy startowała w wyborach Miss Polonia w 2021 roku, nie spodziewała się takiego sukcesu. 24-letnia Natalia Gryglewska czaruje urodą i właśnie to doceniono podczas wyborów najpiękniejszej Polki.

 Prywatnie kochająca modeling miss polonia, ukończyła także pierwszy stopień dietetyki klinicznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i w dalszym ciągu kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Warszawie.

Jej serce jednak teraz należy do świata wyborów miss i teraz właśnie temu poświęca cały swój czas. Okazuje się, że Polka wystartuje niebawem w kolejnym, prestiżowym konkursie - Miss Grand International. 

Na swoim profilu w mediach społecznościowych, które obecnie obserwuje 174 tysiące internautów, Natalia Gryglewska na bieżąco relacjonuje przygotowania do wyborów. 

Reklama

Tak Natalia Gryglewska zaprezentuje się podczas wyborów Miss Grand International

Piękna Polka pokazuje tam także stroje, w których wystąpi. Za przygotowanie kreacji wieczorowych dla Natalii odpowiada Ewelina Dec. 

Na zdjęciach, które Miss Polonia publikuje w swoich mediach widać, że stroje te zostały uszyte z wielkim zaangażowaniem i każdy detal jest w nich tak przemyślany, by podkreślał urodę i sylwetkę Natalii Gryglewskiej. 

Jednak to strój narodowy wzbudził największe emocje, a on zaś jest tworem duetu Agaty Talip i Eweliny Bacy. Czerwień stylizacji podkreśla nieco południową urodę Natalii i sprawia, że Polka przyciąga spojrzenia. 

Fani są przekonani, że w tych kreacjach ich ulubienica kolejny raz zdobędzie uznanie jury i będzie mogła pochwalić się nowym tytułem w wyborach miss. Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy