Reklama

Wiktoria Gąsiewska podniosła temperaturę na korcie tenisowym

Wiktoria Gąsiewska wie, jak zrobić wrażenie. Gwiazda "Rodzinki.pl" podniosła temperaturę na swoim instagramowym profilu. Aktorka opublikowała fotki ze spontanicznej sesji zdjęciowej na korcie tenisowym, a komentarzach aż roiło się od komplementów!

Wiktoria Gąsiewska zyskała sławę po tym, jak zagrała w serialu "Rodzinka.pl", gdzie wcieliła się w rolę charyzmatycznej Agaty. Dorastała na oczach widzów, którzy mogli obserwować, jak z nastolatki przeistacza się w piękną młodą kobietę.

Dziś na brak propozycji zawodowych 21-letnia gwiazda z pewnością nie może narzekać. Ma sporo pracy, ale zawsze znajduje czas dla swoich fanów, z którymi dzieli się tym, co robi w mediach społecznościowych. 

Niedawno na instagramowym profilu ślicznej aktorki pojawiły się zdjęcia z gorącej sesji na korcie tenisowym. Fani nie kryli zachwytów gorącymi fotkami Wiktorii Gąsiewskiej. 

Reklama

Nic dziwnego, fotki robią wrażenie, a gwiazda wygląda na nich bardzo naturalnie. 

Spójrzcie tylko!  

"Rakieta", "Właśnie polubiłem tenis" - pisali w komentarzach instagramowi followersi Wiktorii Gąsiewskiej. Trzeba przyznać, że młodziutka aktorka w skąpym stroju na korcie tenisowym wyglądała bardzo seksownie, a przy tym naturalnie i świeżo. Dobrze wie, że nie musi się mocno malować, aby zrobić wrażenie. 

Jesteśmy przekonani, że gwiazda bez trudno zachęciłaby niejednego kanapowca do aktywności fizycznej.  A jak wam się podoba ta sesja zdjęciowa? 

***Pomagamy***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczkaPrzeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy