Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska zachwyciła dziewczęcą stylizacją

Wiktoria Gąsiewska zachwyciła fanów, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie w dziewczęcej stylizacji, która podkreśliła jej subtelną urodę. W komentarzach nie brakowało komplementów. Zobaczcie, jak wyglądała młoda aktorka!

Wiktoria Gąsiewska należy do grona najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Agaty w serialu "Rodzinka.pl", która była bliską przyjaciółką Kuby granego przez jej chłopaka Adama Zdrójkowskiego. 

Po zakończeniu pracy na planie produkcji aktorka otrzymała sporo nowych propozycji zawodowych. Nic dziwnego, talentu i charyzmy jej nie brakuje. Nie da się też ukryć, że jest bardzo atrakcyjna. 

Wiktoria Gąsiewska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, z którymi często dzieli się nowymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Niedawno opublikowała fotkę w dziewczęcej stylizacji. W komentarzach nie brakowało komplementów. 

Reklama

Zobaczcie, jak się prezentowała! 

"Naturalne piękno, nic tylko brać przykład" - napisała jedna z fanek Wiktorii Gąsiewskiej pod nowym zdjęciem aktorki. Trzeba przyznać, że na tej fotce Wiktoria Gąsiewska wygląda naprawdę rewelacyjnie. 

Jak powszechnie wiadomo, w błękicie blondynkom jest do twarzy. Aktorka chyba doskonale zdaje sobie z tego sprawę, bo często wybiera ubrania w tym odcieniu. 

A wy, jakie macie zdanie na temat tej stylizacji? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy