Reklama

Reklama

Wpadka Agaty Dudy w USA. Nagranie podbija sieć

Nie milkną echa po wizycie polskiej pary prezydenckiej w Stanach Zjednoczonych. We wtorek Andrzej i Agata Dudowie spotkali się w Białym Domu z prezydentem Trumpem i jego małżonką. W drodze na spotkanie pierwsza dama Polski zaliczyła wpadkę, z której śmieją się internauci.

Gdy prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką wsiadali do limuzyny mającej ich zawieźć na spotkanie z Donaldem i Melanią Trump, doszło do niezręcznej sytuacji. Gdy Agata Duda wsiadała do samochodu, z jej stopy zsunął się but. Na szczęście pierwsza dama uniknęła upadku i wsparła się o fotel samochodu, by na nowo założyć czarne czółenka. Film, na który widać moment wsiadania pary prezydenckiej do samochodu stał się hitem sieci. 

Wizyta Andrzeja Dudy i jego małżonki w Stanach Zjednoczonych już wcześniej dała internautom powody do żartów. Najpierw śmiano się z niefortunnego zdjęcia, które na swoim Twitterze udostępnił Donald Trump. Na fotografii widać prezydenta USA siedzącego za swoim biurkiem w słynnym gabinecie owalnym w towarzystwie pochylonego nad dokumentem prezydenta Polski. Internauci żartowali, że dla Andrzeja Dudy zabrakło krzesła. 

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy