Reklama

Reklama

Wreszcie się zaręczyła!

Poznała wymarzonego mężczyznę, któremu ufa bez reszty. Właśnie przyjęła jego oświadczyny.

- Mam wspaniałego mężczyznę u boku. Jest oazą spokoju i daje mi duże oparcie, bardzo czegoś takiego potrzebowałam. Zawsze chciałam mieć spokojny port, w którym czeka na mnie ktoś, kto ogarnie mój wewnętrzny bałagan - powiedziała Agnieszka Sienkiewicz (30).

Wygląda na to, że aktorka wreszcie znalazła wartościowego partnera, z którym buduje dojrzałą relację. Mężczyznę, z którym może snuć plany o posiadaniu rodziny. U boku żonatego Macieja Marczewskiego (36) mogła o tym jedynie pomarzyć. Bo choć pragnęła mieć z nim dziecko, on skutecznie odwodził ją od tych planów. Nic dziwnego, miał już troje własnych pociech z kobietą, z którą przez cały czas trwania związku z Agnieszką nie udało mu się rozwieść. Rozczarowanie, niespełnienie budziły w niej coraz większą frustrację. Dlatego pewnego dnia odeszła. Jednak nie była długo samotna.

Reklama

- Jestem osobą, która potrzebuje miłości. Nie funkcjonuję w pojedynkę. Choć ostatnio, gdy po kilkuletnim związku zostałam sama, dobrze mi to zrobiło. Ale trudno mi być samej dłużej - wyznała aktorka w wywiadzie udzielonym w lipcu.

Związek bez ryzyka?

Szczęśliwemu losowi pomogła jej przyjaciółka aktorka - Milena Gauer. Poznała ją ze swoim bratem Mikołajem (33). Agnieszka coraz częściej przyjeżdżała do Łodzi, gdzie mieszka Mikołaj. Odległość od Warszawy pozwoliła parze przez wiele miesięcy cieszyć się sobą z dala od wścibskich paparazzich i zachować związek w tajemnicy. Kim jest jej ukochany? To operatywny mężczyzna, który prowadzi własny biznes. Jest właścicielem sieci aptek. Co ciekawe, planuje też inne działania biznesowe i aby je zrealizować, potrafi zaryzykować. Odważył się na zakup starej fabryki przędzy w swoim rodzinnym mieście. Kosztowała ponad milion złotych i była mocno zdewastowana. Wymagała kompleksowego remontu, który miał pochłonąć pięć razy tyle. Gauer podjął się tego wyzwania. Nie bał się wziąć kredyt w banku, aby przywrócić historycznemu miejscu dawną świetność.

Przedsiębiorczość i odwaga to nie jedyne zalety biznesmena. Mikołaj, absolwent Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi, jest też bardzo wrażliwy na potrzeby innych i ta cecha niewątpliwie łączy go z Agnieszką. Aktorka od dawna pracuje jako wolontariuszka w Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku. Za jej sprawą ukochany włączył się w pomoc placówce. Poprzez sieć swoich aptek przekazuje artykuły pierwszej potrzeby dzieciom pozostawionym przez matki po porodzie w szpitalu. Spotkała go za to nagroda. Agnieszka pochwaliła się jego działaniami na swoim Facebooku.

Od kilku miesięcy miłość, zbudowana na mocnych fundamentach, po prostu kwitnie. Para snuje poważne plany na przyszłość. Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", aktorka właśnie przyjęła zaręczyny partnera. Czuje się przy nim bezpiecznie i jest przekonana, że Mikołaj to mężczyzna jej życia. Czy to on wkrótce spełni marzenie Agnieszki o macierzyństwie? Czas pokaże.

37/2015 Na Żywo

Na Żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy