Reklama

Wróżby na 2017 rok

Z okazji Nowego Roku przygotowaliśmy dla ciebie wyjątkowy horoskop! Czy wiesz, że właśnie zaczyna się kolejny okres numerologiczny? Aby sprawdzić, co cię czeka, dowiedz się, jaką jesteś cyfrą. Zsumuj swoją datę urodzenia tak, by wynik był jednocyfrowy. Np. 31.05.1977 to: 3+1+0+5+1+9+7+7= 33, czyli 3+3=6.

Jedynka

Jedynko, w 2017 roku będziesz serdeczna i wyrozumiała, ale też podatna na prośby i wpływy. Zaczniesz pomagać osobom, które znalazły się w kłopotach. Bez twojego wsparcia nie uda się załatwić pewnej ważnej sprawy. Twoje doświadczenia i pomysły okażą się przydatne, ale pamiętaj też o swojej wygodzie. W wakacje wyjedź z rodziną na urlop, zamiast siedzieć w pracy i poświęcać się dla szefa. W miłości czekają cię piękne, pełne wrażeń chwile. To odpowiedni rok na oświadczyny lub ważne, podejmowane wspólnie decyzje. Jeśli jesteś samotna, to z kimś interesującym poznają cię dobrzy przyjaciele.

Reklama

Rada dla Jedynki: Pomagaj i służ dobrą radą, ale pamiętaj również o własnym rozwoju. Musisz mieć czas na hobby i ważne przemyślenia.

Dwójka

Dwójko, w nowym roku będziesz duszą towarzystwa. Zajmiesz się organizacją większej imprezy lub zjazdu, wyznaczysz kierunki wakacyjnych wypraw. Rodzina będzie zachwycona tym, co zaproponujesz. Zawodowym sprawom nie poświęcisz ani chwili więcej, niż to jest absolutnie niezbędne, ale mimo to pieniędzy ci nie zabraknie. Sprzyja ci również szczęście w miłości. Możesz liczyć na pomoc i wsparcie bliskiej osoby. Samotne Dwójki mogą na służbowym spotkaniu zawrzeć ciekawą znajomość, która będzie dobrze rokować na przyszłość. Nie wstydź się zrobić pierwszy krok!

Rada dla Dwójki: Ludzie w twoim otoczeniu będą cię inspirować i zachęcać do zmian. Doceń, jak wiele mają ci do zaoferowania.

Trójka

Trójko, zaczniesz tęsknić za wolnością, zabawą, a nawet imprezami do białego rana. Do ciężkiej pracy trudno będzie cię zmusić. Nie przesadzaj jednak z narzekaniem, tylko poszukaj równowagi. Udział w szkoleniu lub kursie diametralnie zmieni twoje nastawienie do kariery. Będzie to również doskonała okazja do poznania ciekawych ludzi, a nawet zmiany stanowiska. W miłości zrobi się spokojniej. Możesz liczyć na bliskie osoby, a rodzinne spotkania będą sprzyjać podejmowaniu trafnych decyzji. To także dobry rok na poważne zakupy i inwestycje, które zaowocują w przyszłości.

Rada dla Trójki: Kontroluj swoje wydatki, w tym roku lepiej nie roztrwonić wszystkich swoich oszczędności na przypadkowe zachcianki.

Czwórka

Czwórko, w ciągu najbliższych miesięcy odkryjesz nowe pasje, a nawet artystyczne powołanie. Będziesz cieszyć się z każdej chwili, a praca nie będzie sprawiać ci trudności. Dobrze wykorzystaj ten przypływ energii. Współpraca z kimś młodym i kreatywnym przyniesie ci dodatkową gotówkę. W miłości nadejdą słodkie chwile. Ktoś zacznie zabiegać o twoje względy. Dla samotnych Czwórek to wspaniały rok na rozpoczęcie ważnego związku. W rodzinie ktoś poprosi cię o pośrednictwo w delikatnej sprawie. Tym razem nie odmawiaj, bo możesz zrobić wiele dobrego dla innych.

Rada dla czwórki: Szukaj nowych inspiracji i nie przejmuj się tym, co myślą inni. Będziesz niezwykle kreatywna, a nauka da ci mnóstwo satysfakcji.

Piątka

Piątko, w 2017 roku będziesz nadrabiać zaległości i kończyć sprawy, z którymi inni nie potrafili się uporać. Twoje zdolności do zarządzania teraz rozkwitną, bez trudu odkryjesz podstępne działania konkurencji. Nie stracisz przy tym zimnej krwi i zasłużysz na nagrodę. Zarobione w 2017 roku większe pieniądze przeznacz na przyjemności. W wakacje całej rodzinie należy się wyjazd w piękne miejsce. W miłości czeka cię miła niespodzianka. Odezwie się ktoś z przeszłości albo zadzwoni niezwykły wielbiciel. Jeśli jesteś samotna, to może być to nowy początek starej miłości.

Rada dla Piątki: Dbaj o swoje zdrowie i promienny wygląd. Nie oszczędzaj na swoich potrzebach, a będziesz miała mnóstwo pozytywnej energii.

Szóstka

Szóstko, w nadchodzącym roku uporządkujesz swoje sprawy zawodowe i finansowe. Zaczniesz dociekać, kto ile zarabia i nie pozwolisz szefom dłużej się wykorzystywać. Będziesz również myśleć o tym, jak najlepiej spożytkować swoje umiejętności i chętnie zapiszesz się na ważne szkolenie lub dodatkowe studia. Wolne chwile przeznaczysz na rozwój osobisty. Nadrobisz zaległości w czytaniu, spokojnie obejrzysz kilka filmów, które czekają na półce. Także w miłości nadejdą wreszcie spokojniejsze chwile, a samotne Szóstki nawiążą przyjaźń, która może zmienić się w poważny związek.

Rada dla Szóstki: Rób to, co do ciebie należy, ale nie próbuj być ideałem. Jeśli weźmiesz na siebie zbyt wiele obowiązków, to będziesz zdenerwowana.

Siódemka

Siódemko, w 2017 roku wreszcie zdobędziesz autorytet i uznanie, na którym ci zależy. Praca przyniesie nadspodziewanie dobre efekty. Doceni cię nawet najbardziej złośliwy szef, a konkurencja zostanie daleko w tyle. Zasłużysz na nagrodę finansową, a nawet otrzymasz propozycję lepszej pracy. Na domowe sprawy i rodzinne obowiązki możesz jednak mieć mniej czasu. Pamiętaj, by nie zaniedbywać miłości! Unikniesz konfliktów, jeśli tylko będziesz szczera i zadbasz o bliskich. Powiedz im, jak mogą ci pomóc, a latem wyjedźcie razem na wspaniałe wakacje.

Rada dla Siódemki: Nie pozwól, by przytłoczyła cię praca i obowiązki. Znajdź czas na zabawę. Będziesz mieć więcej przyjaciół, jeśli tylko uda ci się wykroić dla nich chwilę.

Ósemka

Ósemko, w nowym roku postanowisz definitywnie rozstać się z niemiłymi osobami i trudnymi sytuacjami. Oddzielisz to, co ważne, od spraw, które przestały cię już interesować. Ktoś poczuje się zaskoczony twoim zachowaniem, ale cudze poglądy nie wpłyną na podejmowane przez ciebie decyzje. Pokażesz się wszystkim jako osoba pewna siebie. W pracy zaległą premię lub upomnisz się o należną ci pochwałę. W miłości zapowiada się trochę zamieszania. Nie będziesz chciała pójść na kompromis i partner będzie musiał się do ciebie dopasować. Samotne Ósemki za to zdobędą kogoś, kto wpadnie im w oko.

Rada dla Ósemki: Przestań się martwić cudzymi problemami. Trzymaj się z daleka od spraw, które cię bezpośrednio nie dotyczą, a wszyscy wokoło będą ci życzliwi.

Dziewiątka

Dziewiątko, będziesz trochę niecierpliwa i buntowniczo nastawiona. Nabierzesz niechęci do podążania utartymi ścieżkami. Ma to swoje dobre strony: poszukasz sobie nowych zainteresowań i uda się coś w życiu zmienić na lepsze. Przydasz się wszędzie tam, gdzie trzeba liczy się kreatywność i nieszablonowe podejście do problemów. W domu czeka cię z tego powodu gruntowne przemeblowanie lub nawet większy remont. W miłości będziesz zdecydowana i pewna siebie, dzięki czemu przekonasz w końcu partnera do ważnej dla ciebie sprawy lub inwestycji. Przed samotnymi Dziewiątkami szansa na nową namiętną i romantyczną przygodę.

Rada dla Dziewiątki: Dbaj o swój wygląd, częściej się uśmiechaj. Rok 2017 sprzyja nowym znajomościom, a także flirtom i miłości.

Miłosława Krogulska -  astrolog, członkini Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego i The Astrological Association of Great Britain

SHOW 26/2016

Show

Reklama

Reklama

Reklama