Reklama

Reklama

Wszystko co minęło

Czasem warto dać sobie jeszcze jedną szansę...

Czasem warto dać sobie jeszcze jedną szansę...

Czasem może się wydawać, że jedynym wyjściem z trudnej sytuacji jest ucieczka. Problem w tym, że od samego siebie uciec nie sposób... O tym, że warto dawać sobie i życiu jeszcze jedną szansę pisze Agata Kołakowska w swojej najnowszej powieści "Wszystko co minęło".

Justyna zaczyna wszystko od nowa. W starym życiu była porzuconą córką, starszą siostrą, gotową do poświęceń przyjaciółką i zdradzoną żoną. Teraz jest niezależna, samowystarczalna i bezkompromisowa. Nie szuka przyjaźni, ludzi trzyma na dystans. Obiecała sobie, że już nigdy nie pozwoli nikomu się do siebie zbliżyć. Nikt już jej nie zrani. Złe wspomnienia zostawiła za sobą. Odcięła się od poprzedniego życia. Zmieniła numer telefonu. Przeszłość jednak puka do jej drzwi. Niespodziewanie wraca ojciec Justyny. Dwadzieścia lat wcześniej zostawił rodzinę i zniknął. Czy Justyna mu wybaczy? Czy potrafi otworzyć się na miłość? Czy decyzja o emocjonalnej izolacji w nowym miejscu przyniesie jej szczęście?

Agata Kołakowska jest wrocławianką z urodzenia i zamiłowania. Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie studiów współpracowała z Polskim Radiem Wrocław. Od kiedy tylko pamięta, nosiła się z myślą napisania książki dla kobiet, która doda im otuchy i odwagi w wyrażaniu siebie. Lubi koty (szczególnie swojego), piątkowe wieczory i czerwone wytrawne wino. Autorka powieści obyczajowych, do tej pory ukazały się "Patrycja", "Przyjaciółki", "Siódmy rok", "Niechciana prawda" i "Płótno".

Reklama

"Wszystko co minęło"

Agata Kołakowska

Wydawnictwo Prószyński i S-ka

 

 

 

 

 

 Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Wszystko co minęło

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy