Reklama

Z tej strony go nie znacie. Książę Harry zanim poznał Meghan Markle

Jak wyglądało życie księcia Harry'ego zanim poznał Meghan Markle? Obecnie wnuk królowej Elżbiety II chętnie udziela się w mediach, mówiąc o swoim życiu osobistym, ale nie zawsze tak było. Jaki był, zanim się ustatkował? Nie stronił od pięknych kobiet i alkoholu, ale i tak żył w cieniu brata.

36-letni dziś książę Harry na przestrzeni lat przeszedł metamorfozę z imprezowicza w przykładnego męża i ojca, jednak pomimo licznych skandali, które książę w młodości miał na swoim koncie, dopiero teraz udało mu się wyjść z cienia brata. 

Sussexowie mają teraz swoje pięć minut w mediach i dobrze wiedzą, jak je wykorzystać. Wyjechali do USA i ze szczegółami opowiadają o swoim życiu w Wielkiej Brytanii, co nie podoba się rodzinie młodszego z synów księcia Karola. 

Ponoć książę William drży już na samą myśl o tym, co jego młodszy brat może tym razem ujawnić opinii publicznej. 

Trudno jest nie zauważyć tego, że książę Harry zmienił się i nabrał odwagi pod wpływem związku z Meghan Markle. Wcześniej nie sprzeciwiał się rodzinie, chociaż nawet w młodości miał swoje za plecami. 

Książę Harry - imprezowicz

Reklama

Książę Harry bardzo przeżył śmierć swojej matki. Kiedy lady Diana zmarła, był tylko 12-letnim chłopcem i nie wiedział, jak sobie z tym poradzić. 

Dorastając nie stronił zatem od imprez, na których nie brakowało alkoholu i atrakcyjnych kobiet. Zdarzały się również bójki, skandale związane z jego nieodpowiednim (a momentami nawet skandalicznym) ubiorem i nagie zdjęcia...

To jednak nie wszystko, bo młody Sussex miał też na koncie incydent z marihuaną, na której paleniu wnuk królowej Elżbiety miał zostać przyłapany przez księcia Karola. 

Ojciec wysłał go po tym na terapię, aby ten zrozumiał, do czego mogą prowadzić takie poczynania.

Z kim spotykał się książę Harry, zanim poznał Meghan Markle? O tym przeczytasz na kolejnej stronie >>>

Książę Harry to przystojny mężczyzna. Nic więc dziwnego, że jako dorosły mężczyzna, zanim poznał Meghan Markle, miał duże powodzenie u płci przeciwnej. Kilku kobietom udało się podbić jego serce na dłużej.

Chelsy Davy to "ta jedyna"?

Najbardziej znaną wybranką wnuka królowej Elżbiety II była piękna Chelsy Davy, z którą książę spotykał się przez aż 7 lat. Rozstawali się i do siebie wracali, zatem wiele osób spekulowało, że są sobie pisani. 

Często pojawiali się razem na oficjalnych wydarzeniach, a także nie szczędzili sobie czułości nawet przy publiczności... 

Harry i Chelsy zerwali ostatecznie w 2011 roku, jednak atrakcyjna blondynka pojawiła się na ślubie swojego eks. 

W mediach przez jakiś czas krążyły nawet plotki, że książę widział się z Chelsy Davy na niedługo przed tym, zanim poślubił Meghan Markle. Ponoć aktorka miała być na niego za to wściekła. 

Książę Harry ma słabość do blondynek?

Na podstawie tego, jak wyglądały poprzednie partnerki księcia Harry'ego można odnieść wrażenie, że młody Sussex miał słabość do jasnowłosych pań. 

Syn księcia Karola i lady Diany spotykał się również m.in. z modelką Florence Brudenell-Bruce oraz z aktorką o arystokratycznym pochodzeniu - Cressidą Bonas. 

Łączono go również z grecką księżniczką Marią Olympią, z którą książę Harry był w przeszłości widziany na wspólnym wyjeździe na narty. Oficjalnie jednak nigdy nie potwierdzili, że byli razem. 

Z perspektywy brytyjskiej rodziny królewskiej taki związek byłby jednak o wiele bardziej korzystny niż małżeństwo z Meghan Markle. 


Czytaj również: 

Była dziewczyna Harry'ego opowiedziała o związku z księciem! 

Nietypowe święta, które obchodzimy w czerwcu! 

Mrówki w domu: Jak się ich pozbyć? 

Szachownica cesarska: Pielęgnacja i uprawa

Kobieca przyjemność pod lupą. Eksperci od seksu są pod każdym dachem! 

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama