Reklama

Ze stanem zdrowia królowej Elżbiety II naprawdę jest aż tak źle?

Poddani drżą o zdrowie królowej Elżbiety II, która opuszcza ostatnio sporo ważnych uroczystości. Chociaż monarchini nie była obecna na synodzie generalnym Kościoła Anglii, to fani brytyjskiej rodziny królewskiej mogą chyba nieco odetchnąć z ulgą, ponieważ matka księcia Karola znalazła siły na to, aby osobiście powitać w Windsorze generała Nicka Cartera. W dodatku zachwyciła modną stylizacją!

Choć brytyjska monarchini jest w świetnej formie jak na swoje 95 lat, to wiek wyraźnie daje jej już się we znaki. 

Królowa Elżbieta II nie czuła się ostatnio najlepiej, o czym świadczy m.in. jej krótki pobyt w szpitalu oraz opuszczenie licznych uroczystości, w których przez lata zawsze osobiście brała udział. 

Najważniejsza postać brytyjskiej rodziny królewskiej nie stawiła się nawet na synodzie generalnym Kościoła Anglii, co sprawiło, że fani zaczęli się o nią bardzo martwić. 

Na szczęście jednak wiele wskazuje na to, że jej stan zdrowia nieco się poprawił, bo królowa postanowiła przyjąć w Windsorze generała Nicka Cartera. 

Reklama

Królowa Elżbieta II osobiście powitała generała Nicka Cartera i zachwyciła stylizacją

Królowa Elżbieta II postanowiła osobiście powitać generała Nicka Cartera w zamku Windsor po zrzeczeniu się jego nominacji na szefa Sztabu Obrony. 

Nie zapomniała przy tym o eleganckiej stylizacji. Elżbieta II miała na sobie piękną kwiecistą sukienkę w pomarańczowo-zielono-białym kolorze, do której dobrała perły, dzięki którym prezentowała się jeszcze bardziej elegancko. 

Jak widać, brytyjska monarchini stara się wyglądać świetnie, nawet kiedy nie jest w najlepszej formie!

Czytaj również:

Jak oduczyć psa gryzienia? Poradnik krok po kroku!

Doda była u księdza. Oto, czego się dowiedziała!

Dawid Podsiadło zapowiedział nową płytę.

Dlaczego nie warto jeść gruszki na pusty żołądek?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama