Reklama

Żebrowscy spodziewają się dziecka!

Aleksandra Żebrowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które ma być dowodem jej błogosławionego stanu. Fani gwiazdorskiej pary nie mogli powstrzymać się od komentarzy. Co pojawiło się na fotografii?

Aleksandra i Michał Żebrowscy tworzą bardzo udaną i harmonijną parę mimo dużej różnicy wieku. Co więcej, małżeństwo nie wylewa swoich żali na łamach prasy. Swoje życie prywatne chętnie natomiast pokazują na Instagramie i kanale Youtube. Piękne fotografie Aleksandry świetnie dokumentują ich rodzinną sielankę.

Para wychowuje już dwójkę synów: 9-letniego Franciszka i 6-letniego Henryka. Okazuje się, że ich rodzina niebawem się powiększy. Aleksandra zaskoczyła instagramowych obserwatorów dość wymownym zdjęciem, na którym udokumentowała swój posiłek. Żona aktora zaserwowała sobie solidną porcję chleba posmarowanego masłem i musztardą. Obok grubych pajd leżą dwa dorodne korniszony.

Reklama

Fotkę skwitowała podpisem: "Ogłoszenie ciąży". Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach pod postem posypały się gratulacje i życzenia. Pośród nich znalazły się także wypowiedzi innych celebrytów.

"Tatuś jak przystało na Wiedźmina się nie wypucował..." - podsumował Kuba Wojewódzki.

"Ahahaha! Wspaniale" - napisała roześmiana Laura Gessler.

My również gratulujemy przyszłym rodzicom!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski | ciąża gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy