Reklama

Zjawiskowa Joanna Racewicz. Czarna suknia to klasa sama w sobie

Joanna Racewicz pojawiła się na gali “Gwiazd Plejady”. Dziennikarka włożyła z tej okazji zjawiskową, czarną kreację, co sprawiło, że jest wymieniana wśród najlepiej ubranych gwiazd na czerwonym dywanie.

Joanna Racewicz na gali “Gwiazd Plejady"

Joanna Racewicz słynie ze swojego wyczucia stylu. Tym razem również zachwyciła ubiorem podczas gali “Gwiazd Plejady". Z tej okazji dziennikarka włożyła długą, czarną, drapowaną nad jednym z bioder, suknię. Błyszczący materiał zdobił pas, plecy i szyję gwiazdy. Suknia miała też duży, sporo odsłaniający dekolt. Joanna Racewicz uzupełniła kreację, czarną, błyszczącą torebkę i dużymi kolczykami w tym samym kolorze. 

Uwagę przykuwała szczególnie fryzura dziennikarki. Jedną stronę głowy na przygładzonych włosach zdobiły dżety ułożone w kształt przypominający promienie słońca. Tego wieczoru obok stylizacji

Reklama

Joanna Racewicz o dojrzałości i hejcie

Zdjęcie w social mediach, na którym prezentuje swoją kreację Joanna Raczewicz opatrzyła opisem, który oddawał gonitwę myśli. Dziennikarka przyznała się też w nim do braku weny.   

“Zaczynałam kilka razy.

I za każdym razem litery szły do kosza.

Miało być o zgodzie na siebie, prawdzie,

spokoju, kobiecości, dojrzałości, pewności.


Potem o opiniach, krytyce i oczywiście hejcie.

O ciągłym, wszechobecnym doradzaniu sobie

bez powodu i pytania. Nasze neverending story.


Tyle myśli, które uparcie nie chcą się ułożyć.

Też miewają Państwo czasem niemoc twórczą?

Może to przez ten wieczór i lato na horyzoncie?


Serdeczności"

Kim jest Joanna Racewicz?

Joanna Racewicz urodziła się 17 października 1973 roku w Hrubieszowie w województwie lubelskim. Skończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie podyplomowo kształciła się też na Wydziale Dziennikarskim. Dziś jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek stacji Polsat rozpoczynała swoją karierę w lokalnych mediach w Zamościu. Pisała artykuły dla "Kroniki Tygodnia" oraz tworzyła reportaże dla regionalnego oddziału radia RMF FM. Następnie przeprowadziła się do Warszawy, gdzie po odbyciu stażu w redakcji “Teleexpressu", później pracowała jako reporterka i prezenterka w redakcji “Panoramy" w TVP2, a następnie dla stacji TVN. Od 2018 roku Joanna Racewicz związana jest z telewizją Polsat.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy