Reklama

Reklama

Kup książkę, pomóż ratować życie Julki

„Złośliwy guz pnia mózgu”, „kilka tygodni życia”, „wskazane leczenie paliatywne” – ponad dwa lata temu te słowa na zawsze zmieniły życie Julii i jej rodziców. Jednak zamiast się poddać, postanowili walczyć. Najpierw w Polsce, później w Londynie i Monterrey. Dzięki operacji i specjalistycznym zabiegom dziś guz jest stabilny, jednak aby móc kontynuować terapię, Julia potrzebuje jeszcze około 200 tys. złotych. Możesz pomóc biorąc udział w aukcjach charytatywnych książek z autografami i osobistymi dedykacjami.

Olga Tokarczuk, Éric-Emmanuel Schmitt, Hanna Lis, Paulinka Foremny, Marcin Wilk czy Jakub Czarodziej to tylko część autorów, których książki dostępne są na naszej aukcji. Zapewniamy, że wśród wystawionych pozycji znajdzie się coś dla każdego.

Irena Kwiatkowska. Żarty się skończyły

Dla fanów Ireny Kwiatkowskiej, czyli słynnej Kobiety Pracującej z serialu "Czterdziestolatek" mamy nie lada gratkę - biografię artystki napisaną przez Marcina Wilka, autora bestsellerowej biografii Anny Jantar. Wywiad z autorem możecie przeczytać TUTAJ.

Reklama

Madame Pylinska i sekret Chopina

Tym z was, których wzruszyła opowieść Érica-Emmanuela Schmitta o Oskarze i pani Róży, polecamy książkę "Madame Pylinska i sekret Chopina", która niedawno ukazała się w Polsce. Wywiad z autorem, dotyczący głośnej książki "Ulisses z Bagdadu", przeczytacie TUTAJ.

Prawiek i inne czasy

Jesteśmy pewni, że wśród naszych czytelników mamy miłośników prozy Olgi Tokarczuk, (laureatki Międzynarodowej Nagrody Bookera za 2018 rok!), których zainteresuje książka "Prawiek i inne czasy", czyli pozycja, która została nominowana do Nagrody Literackiej "Nike" i przełożona na więcej, niż 20 języków.

Magia zmiany

Jeśli zaś szukacie motywacji do działania, nikt nie pomoże wam lepiej, niż kontrowersyjny, ale bardzo skuteczny, Jakub Czarodziej, który w książce "Magia zmiany" opisuje, jak przestać szukać wymówek, i zacząć żyć. Rozmowę z autorem znajdziecie TUTAJ.

Polscy himalaiści

Kochacie góry lub znacie kogoś, kto nie wyobraża sobie bez nich życia? Mam dla was dobrą wiadomość, a właściwie dobra książkę - "Polskich himalaistów" Darka Jaronia, który opisuje w niej początki polskiego himalaizmu. W książce znalazł się nie tylko autograf autora, ale także podpisy uczestników rocznicowej wyprawy na Nanda Devi East 2019: Rafała Froni, Jarosława Gawrysiaka, Janka Lenczowskiego, Bartka Szeligi, Marcina Gałusa, Stanisława Pisarka i Oswalda Pereiry. Wywiad z autorem znajdziecie TUTAJ.

Oczywiście to tylko niewielka część książek, które dla was przygotowaliśmy, pełną listę znajdziecie TUTAJ.

Liczy się czas

Pieniądze za wylicytowane książki trafią na konto fundacji "Nasze Dzieci", która działa przy Klinice Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka. Dzięki nim będzie można kontynuować, wyjątkowo w tym wypadku kosztowne, leczenie. Glejak mózgu typu DMG jest bowiem wyjątkowo złośliwym i trudnym w leczeniu guzem. Do tej pory Julia poddawana była chemioterapii, radioterapii i immunoterapii, które zahamowały jego rozwój. Kupując książki lub dokonując wpłaty na konto Julii (76 1240 1109 1111 0010 1163 7630) można "kupić" Julce czas - spokojne dni, tygodnie i miesiące. Dzięki nim dziewczynka może chodzić do szkoły i w miarę możliwości cieszyć się dzieciństwem, a jej rodzice szukać terapii, która - w co gorąco wierzymy - pozwoli nie tylko zahamować rozwój choroby, ale całkowicie ją zwalczyć.

Zachęcamy do licytacji!

Dołącz do zbiórki na: www.siepomaga.pl/julia-potocka

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy