Reklama

Reklama

Byle nie w kieszeni!

​Oplata buty i torby, upodobał sobie nawet sukienki... Wąż, najmodniejszy deseń sezonu, kusi tęczowymi wzorami, dodaje drapieżności, ale wymaga specjalnego traktowania. Jak umiejętnie dawkować ten sexy motyw, pokazują szykowne zaklinaczki.

Wzorowe szpilki

Niektórzy uważają, że buty to podstawa udanej stylizacji. Trudno się z tym nie zgodzić, zwłaszcza gdy w grę wchodzą szpilki we wzory jak z wężowej skóry. Są supermodne w każdym kolorze! Neutralnie szare pokochają minimalistki, jaskrawe odcienie fluo to opcja dla szalonych imprezowiczek.

Pyton w dobrych rękach

Ta torebka posłuży ci nie tylko w tym sezonie. Jest elegancka i uniwersalna, a wszystko dzięki oryginalnej fakturze. Latem warto porzucić schematy i wybrać bajecznie kolorową wersję. Takim detalem ożywisz nawet nudny biznesowy "mundurek". Tylko nie dodawaj już konkurencyjnego "węża" w postaci szpilek... 

Reklama

Jak druga skóra

Sukienka à la skóra węża w zielonym kolorze to propozycja tylko dla odważnych. Jeśli zdecydujesz się na taką wersję, pamiętaj o jednym: jak ognia wystrzegaj się akcesoriów z tym samym deseniem. Pozwól sukience wyjść na pierwszy plan! Efekt gwarantowany.

SHOW 16/2012


Show
Dowiedz się więcej na temat: buty | wężowy wzór | sukienki | moda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy