Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka w jesiennej stylizacji

Co jest najlepszym sposobem na jesienną pogodę? Odpowiednio dobrana garderoba, która nie tylko chroni przed deszczem i chłodem, ale również cieszy oko. W tym sezonie jej niezbędnym elementem jest jeansowa kurtka. Na przykład taka, jaką ostatnio pochwaliła się Marcelina Zawadzka.

Trudno powiedzieć, że jeansowa kurtka wraca do łask - jako klasyk nigdy nie wyszła z mody. Tak samo jak trencz czy ramoneska, można nosić ją bez obaw, że zaliczy się modową wpadkę. Są jednak sezony, kiedy tego rodzaju okrycie cieszy się szczególnym powodzeniem.

Teraz jeansowe kurtki przeżywają swój wielki renesans na fali fascynacji estetyką 90. W tych modowych podróżach do przeszłości projektanci zostawiają nam sporo swobody. Dla tych, którzy lubią luz, są szerokie, zebrane u dołu ściągaczem modele. Choć sprawiają wrażenie sportowych, bardzo dobrze wyglądają zestawione z sukienkami i spódnicami, również tymi o elegantszym charakterze.

Reklama

Dla tych, którzy preferują bardziej dziewczęce fasony, powstały zaś krótkie, dopasowane wersje. Na właśnie taką wersję jeansowej kurtki zdecydowała się Marcelina Zawadzka. Gwiazda niedawno pochwaliła się na Instagramie kilkoma zdjęciami z jesiennego spaceru. Pozuje na nich ubrana w krótką, błękitną kurtkę, z kołnierzem obszytym białym kożuszkiem. Takie okrycie połączyła z białym swetrem i jeansami o tym samym kolorze. Prosto, wygodnie i naturalnie. Właśnie takie stylizacje najlepiej sprawdzają się jesienią. 


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama