Reklama

Reklama

Moda dopaminowa. Na czym polega ten trend?

Moda dopaminowa to jeden z najbardziej aktualnych trendów. Zdaniem specjalistów będzie królował w najbliższych miesiącach. Znakiem rozpoznawczym mody dopaminowej są przede wszystkim żywe kolory.

Czym jest moda dopaminowa?

Moda dopaminowa to trend, który opiera się przede wszystkim na żywych i wyrazistych kolorach. W tym przypadku nie ma mowy o czerni. W ostatnim czasie przytłoczyła nas szara i ponura pogoda, a więc czas najwyższy na tworzenie radosnych outfitów. 

Zrodziła się moda dopaminowa, która stawia na wielobarwne stylizacje. W najbliższych miesiącach najpopularniejszymi kolorami będzie fuksja oraz elektryczny błękit. 

Wiele osób ostatnio stawiało przede wszystkim na wygodne dresy. Przyszedł jednak czas, by w końcu sięgnąć po nieco radośniejsze ubrania, które nie tylko poprawią samopoczucie, ale też sprawią, że wyróżnimy się z tłumu. 

Reklama

Moda dopaminowa to jednak nie tylko intensywne kolory. Istotne są również wyraziste fasony. Ważną rolę odgrywa także odważne tworzenie stylizacji. Warto łączyć ze sobą żywe i rzucające się w oczy kolory ze śmiałymi kształtami ubrań. 

Potwierdzeniem, że moda dopaminowa zawładnie najbliższymi miesiącami, jest fakt, że intensywne kolory lansują największe domy mody. Już w ubiegłym roku można było podziwiać takie stylizacje na wybiegach. Jak się okazuje, moda dopaminowa to hit nie tylko na wiosnę i lato. 

Już teraz warto stawiać na nasycone kolory. Można śmiało sięgać po pomarańcze oraz róże, liliowe fiolety i błękity. Wbrew pozorom nie trzeba od razu stawiać na total looki. Zdecydowanie można zacząć od kolorowych dodatków. 

Czytaj więcej:

Moda na futrzane buty powraca! Gwiazdy za nimi przepadają

Modne sukienki na wiosnę 2022: Bufy wracają do łask!

Spodnie dla 50-latek. W nich każda kobieta świetnie wygląda!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: moda dopaminowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy