Reklama

Reklama

Tory Burch. N jak natura

Wielu projektantów w tym sezonie kładzie nacisk na naturalne faktury. Ich zastosowanie w modzie jest szerokie i uzależnione od kreatywności. Spójrzcie jak z tym zadaniem poradziła sobie Tory Burch.

Niech natura zdominuje twoją szafę

Jeżeli myślisz o zakupach na nadchodzący sezon, skoncentruj się na naturalnych tkaninach. To trend, który po pandemii nabiera rozpędu.

Jeżeli chodzi o dodatki, prym wiedzie rękodzieło. Unikatowe, niszowe modele, robione rzemieślniczym sumptem są oczkiem w głowie wielu projektantów. Warto przyjrzeć się regionalnym motywom. Sięgnąć do korzeni. Właśnie tam kryją się perełki, którym jesteśmy w stanie dać drugie życie. Swoimi wnikliwymi obserwacjami podzieliła się Tory Burch. 

Zdaniem projektantki splot koszykowy, makrama oraz koronka to trzy motywy, które będą naprzemiennie stosowane w modzie nie tylko tej wiosny, ale uzyskają status ponadczasowych detali. Jak wykorzystać je w wiosennych stylizacjach? To nie jest trudne.

Reklama

Kolekcję amerykańskiej projektantki pokochały kobiety na całym świecie. Jedną z nich jest Filipa de Abreu, która na Instagramie ma wierne grono fanów. Jako ambasadorka marki zwraca uwagę na to, że należy zwolnić i ograniczyć swoją chęć posiadania.

Branża odzieżowa po pandemii przechodzi rewolucję. Zmieniają się także oczekiwania ze strony klientów. Wzrasta świadomość i poczucie, że tę rozpędzoną machinę konsumpcjonizmu należy przenieść na inne tory. Ekologia jest w tym momencie kierunkiem, na który większość patrzy z nadzieją. A ty?

Interesuje Cię temat mody? Zostań z nami i obejrzyj wideo

Zapraszamy na wywiad z projektantką Lidia Kalitą

***
Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy