Reklama

Reklama

Ari Fletcher jest dumna ze swojej figury i zarabia miliony!

Ari Fletcher jest jedną z najpopularniejszych influencerek na Instagramie. Jej konto obserwuje ponad 5 milionów osób. W czym tkwi jej sekret?

Zaczynała jako stylistka zajmująca się przede wszystkim przedłużaniem włosów. W 2016 roku założyła własną firmę w tej branży.

Swoją działalność w mediach społecznościowych udało jej się ją przekształcić w wielomilionowe przedsiębiorstwo. Szacuje się, że na samym Instagramie zarabia 150 tys. dolarów miesięcznie.

Swój profil na Instagramie poświeciła pamięci zmarłego w 2013 roku brata, to jego imienia użyła jako nicku. Chciała, by jego imię wciąż żyło. Media społecznościowe okazały się nie tyle sposobem na "nieśmiertelność", co pomocnym narzędziem w przeżywaniu żałoby.

Reklama

Ari Fletcher spotykała się raperem G Herbo, z którym ma synka. Chętnie dzieli się na swoim profilu chwilami prywatności, ale chce być również postrzegana jako kobieta odnosząca sukcesy w biznesie. Podkreśla, że osiągnęła to wszystko, będąc zwykłą dziewczyną z Chicago, która po prostu zdecydowała się zawalczyć o siebie. Chce być inspiracją i chętnie pomaga innym osiągnąć sukces.

Ari Fletcher lubi mocne makijaże i ekstrawaganckie stroje, ale nie fałszuje rzeczywistości i nie promuje nieosiągalnych ideałów piękna. Akceptuje swoją krągłą figurę i śmiało przedstawia jej atuty. Nie kryje też niedoskonałości. Cellulit czy fałdki nie są dla niej przeszkodą, by wyglądać ponętnie i nosić to, na co ma ochotę.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ari Fletcher | najbardziej wpływowi influencerzy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy