Reklama

Reklama

Jedno z pierwszych zdjęć Diany. A jak wyglądała na jednym z ostatnich?

Zdjęcia księżnej Diany wciąż są olbrzymia kopalnią wiedzy dla biografów. W zależności od etapu życia możemy zauwać błysk w oku, zakłopotanie, smutek i szczęście. Bez wątpienia emocje biją z każdej fotografii, na której uwieczniona została księżna Walii.

Księżna Diana unikała blasku fleszy

Miała zaledwie dziewiętnaście lat, kiedy poznała księcia Karola. I od samego początku walczyła o jego względy. Ich znajomość zaczęła się czterdzieści cztery lata temu w rodzinnej posiadłości przyszłej księżnej. Niestety wówczas książę Karol był swatany z siostrą Diany i nic nie wskazywało na to, aby miało dość do uczuciowej roszady. A jednak! 

Para wpadła sobie w oko i próbowała ukryć romans. Jednak w mediach już krążyły plotki, że książę Karol jest zakochany na zabój. Namierzenie wybranki dla wyrafinowany paparazzi nie stanowiło problemu. Od rana koczowali pod londyńskim mieszkaniem Diany. 

Reklama

Nastolatka w popłochu wsiadała każdego ranka do samochodu. Widzicie to przerażone spojrzenie. Jeszcze nie miała śmiałości przypuszczać, że wraz z pierwszą klatką fotograficznego filmu jej życie będzie pieczołowicie dokumentowane, także z ukrycia.

Jak bardzo jedno z pierwszych zdjęć różni się od jednego z ostatnich. Tu niczym pensjonarka ubrana w błękitną koszulę i sweter ozdobiła swoją szyje perłami i jedwabną apaszką. Gęsta grzywka opadała jej na czoło i gdyby było to możliwe chciałaby się za nią skryć. 

Ostatnie zdjęcie księżnej Diany

Tymczasem zdjęcie wykonane teleobiektywem miesiąc przed tragicznym wypadkiem księżnej Diany diametralnie różni się od powyższej fotografii. Widzimy dojrzałą kobietę, o nienagannej figurze w panterkowym stroju kąpielowym, która brodzi w wodzie. Zamyślona. Nostalgiczna, ale pewna siebie. Czy wiedziała, że na plaży nie jest sama? Przez lata z pewnością oswoiła się z obecnością fotografów.

Jedno z ostatnich zdjęć księżnej Walii zrobiono w Saint-Tropez latem 1997 roku. Miesiąc później, 31 sierpnia 1997, Diana i jej przyjaciel Dodi zginęli w wypadku samochodowym w Paryżu.

*** To może cię zainteresować ***

Długa sukienka na lato. Jak ja nosić?

Co księżna Diana powiedziała przed śmiercią?

Joanna Racewicz o hejcie po szczepieniu syna. Życzyli jej śmierci...

Gwiazdy na ściance. Takie kreacje możesz mieć w szafie

Wpadka Magdy Gessler. Jest nagranie! 

Co za ciało! Atuty na pierwszym planie!


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy