Reklama

Reklama

Julia Wieniawa namawia do głosowania

Julia Wieniawa opublikowała niedawno na swoim Instagramie nowy post. Zachęciła w nim swoich fanów do zabrania głosu w wyborach parlamentarnych, które odbędą się już niebawem. Wiedzieliście, że młoda aktorka interesuje się polityką?

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. 

Nikogo nie powinno więc dziwić, że jej nazwisko bardzo często pojawia się w mediach, a sama aktorka na brak pracy nie może narzekać. Gwiazda nie tylko gra w filmach i serialach, ale również nagrywa piosenki. 

Co więcej, wygląda też na to, że gwiazda angażuje się również w życie polityczne. Świadczy o tym jej najnowszy post na Instagramie. 

Gwiazda zachęca w nim swoich fanów do głosowania w zbliżających się wielkimi krokami wyborach parlamentarnych. 

Odbędą się one już niebawem, bo 13 października. 

"Wasz głos będzie miał realny wpływ na rzeczywistość w jakiej żyjemy. Bardzo zachęcam Was, aby z tego głosu skorzystać, bo inaczej go stracicie. Nie wiem jakie macie poglądy, możemy się w pewnych kwestiach różnić, ale wierzę, że w jednej sprawie jesteśmy zgodni - że chcemy żyć w kraju, który daje nam wolność. Idźcie i zagłosujcie mądrze na ludzi, z którymi się utożsamiacie. Ja pójdę na wybory. A Wy?" - napisała w swoim poście Julia Wieniawa. 

Niektórzy z fanów aktorki od razu zadeklarowali w komentarzach swój udział w wyborach i pochwali fakt, że gwiazda angażuje się w życie polityczne. 

Julia Wieniawa nie jest zresztą pierwsza, bo do głosowania oprócz niej namawiali również między innymi Maciej Stuhr i Dawid Podsiadło.
Zobacz także:

Reklama


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | aktorka | gwiazda | celebrytka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy