Reklama

Reklama

Brigdet Jones powróci

Po trzynastu latach od ukazania się pierwszej książki o perypetiach zakręconej, angielskiej singielki, pisarka Helen Fielding rozpoczęła pracę nad kolejną częścią powieści o przygodach Brigdet Jones
Tym razem książka - a na jej podstawie także film - powstaną w interaktywny sposób. Planując film i musical, Helen Fieldeling zwróciła się do miłośników Brigdet z całego świata, aby włączyli się w pisanie scenariusza. Swoją prośbę umieściła na Twitterze. 

- Mam z tego naprawdę masę radości. To jest strasznie zabawne i poprawia mi humor  Pomysł zaprezentowania nowych przygód Bridget Jones pojawił się wiosną 2011 roku. Miałam wiele nowych doświadczeń, pomysłów, które mnie rozśmieszały. Nie miałam ich, kiedy pisałam dwie pierwsze książki. Nie było wtedy Twittera i innych form komunikacji, które mogłyby pojawić się w życiu Bridget Jones. - zdradziła autorka książek o pannie Jones w radiu BBC.

Reklama

- Samo życie Bridget nie zmieni się za bardzo - zapewnia autorka. Nadal będzie usiłowała rzucić palenie i picie, nieustannie będzie na diecie. Będzie pracować trochę intensywnie, ale i tak na niewiele się to zda - dodaje Fielding.  Jeśli ludzie będą się z tego śmiali tak, jak ja w czasie pisania, to mamy szansę na świetną zabawę - zapewnia pisarka. W filmowej adaptacji na pewno pojawią się Colin Firth i Hugh Grant. Renée Zellweger wielokrotnie podkreślała, iż jeśli tylko powstanie ciekawy scenariusz, bardzo chętnie wcieli się w lekko neurotyczną bohaterkę książek Helen Fielding.


Styl.pl/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Bridget Jones | Dziennik Bridget Jones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy