Reklama

Reklama

Klinika stanika

Konkurs już się zakończył. Zobacz wyniki!

Zwycięzcy: Joannasiemiatowska, SylwiaZG, Alicjas, romela, damesa.

Zapraszamy na kolejne warsztaty brafittingowe z cyklu Instytut Stylu - Klinika Stanika. Tym razem spotkamy się w Zielonej Górze.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie: Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach brafittingowych? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami na warsztaty w Zielonej Górze. Odpowiedzi należy przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należy podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania i telefon. Konkurs trwa do 30 sierpnia 2012.

Nagrody w konkursie

Nagrodami w konkursie są zaproszenia na warsztaty brafittingowe, które odbędą się 8 września o g. 17 w salonie bielizny KAROline przy w Galerii Grafitt przy ul. Bohaterów Westerplatte 24 w Zielonej Górze.

KAROline


„Salon bielizny KAROline ma w swojej ofercie biustonosze we wszystkich produkowanych obecnie na świecie rozmiarach. Szczególnie bogata jest oferta marek Panache, w których skład wchodzą Superbra by Panache, Cleo by Panache, Masquerade i Panache Sport. W tej bogatej ofercie pomagają się odnaleźć profesjonalne brafitterki, które chętnie doradzą, jak dopasować właściwy rozmiar i fason stanika. Zapraszamy wszystkie Panie na przymiarki do naszego salonu, pomożemy Wam znaleźć odpowiednią bieliznę na każdą okazję."

Reklama

Klinika stanika

Klinika Stanika, to ogólnopolska akcja będąca kontynuacją polityki brafittingowej firmy So Chic, dystrybutora brytyjskich marek Panache na polskim rynku oferującego biustonosze od miseczki D do KK już od 60cm pod biustem. Klinika Stanika, to zespoły profesjonalnych brafitterek, zwanych w projekcie Stanikowe Panie Doktor. Głównym celem akcji jest wyleczenie jak największej ilości Polek z symptomów źle dobranegorozmiaru biustonosza poprzez stanikową diagnozę oraz wypisanie recepty brafittingowej. Klinika Stanika pełni dyżur w różnych miastach Polski, by edukować Polki i wyleczyć je ze stanikowych bolączek i dolegliwości. Przyjdź na bezpłatną "operację brafittingową" i zdiagnozuj prawidłowy rozmiar swojego biustu! Podczas każdej akcji do wygrania ekskluzywny biustonosz z marek Panache. Przy każdym zakupie 10% zniżki na produkty marek Panache.

Więcej informacji na stronie www.klinikastanika.pl.

Regulamin konkursu

 

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | warsztaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje