Reklama

Reklama

O rodzinie inaczej

25 lutego do polskich kin wejdzie film "Wszystko w porządku" - zabawna opowieść o nastolatce wychowywanej przez lesbijki i jej biologicznym ojcu, który odnalazł się po latach.

Czy jest to temat na komedię? Jak widać świat już uznał, że tak, bo niedawno film otrzymał 2 Złote Globy: dla najlepszej komedii oraz najlepszej aktorki komediowej - Anette Bening. Na koncie ma także cztery nominacje do Oscara w kategoriach: najlepszy film, najlepszy scenariusz oryginalny, najlepsza rola żeńska i najlepsza drugoplanowa rola męska.

Co zobaczymy?

Urodzona w wyniku sztucznego zapłodnienia 18-letnia dziewczyna (w tej roli Mia Wasikowska, znana szerszej publiczności jako Alicja z Krainy Czarów) postanawia odnaleźć swojego biologicznego ojca. Sprzeciwiają się temu się wychowujące ją i pozostające w związku dwie kobiety (Julianne Moore i Annette Bening). Ojcem okazuje się zdeklarowany singiel (gra go Mark Rufallo), prowadzący beztroski, kawalerski styl życia... Ich spotkanie nie tylko przewróci do góry nogami życie rodziny, ale także karze bohaterom zrewidować swoje poglądy na temat tolerancji, miłości i przyjaźni.

Kobiece kino niezależne

"Wszystko w porządku" (oryginalny tytuł "The Kids Are All Right") w reżyserii Lisa Cholodenko to błyskotliwa i inteligentna komedia, która zrywa ze stereotypowym spojrzeniem na współczesną rodzinę. Największy przebój amerykańskiego kina niezależnego ostatnich lat. Polecamy.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wszystko w porządku | Mia Wasikowska | Annette Bening | film | rodzina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy