Reklama

Reklama

Siostry Sucharskie powracają!

Pamiętacie zwariowane bohaterki powieści „Natalii 5” Olgi Rudnickiej? Siostry Sucharskie powracają! O ich dalszych perypetiach przeczytacie w książce „Drugi przekręt Natalii”, która właśnie pojawiła się w księgarniach.

Drugi przekręt Natalii" to wyśmienity kryminał i pierwszorzędna komedia w jednym. Bohaterkami powieści są siostry Sucharskie, doskonale znane czytelniczkom z książki "Natalii 5". Wplątując się w kolejną aferę kryminalną, tym razem stają się właścicielkami wartych miliony brylantów.

W mieszkaniu Janusza Zawady, dawnego wspólnika ojca sióstr Sucharskich, zostają znalezione pozbawione głowy zwłoki młodego mężczyzny, a sam starszy pan znika bez śladu. Czy to jego szczątki były w spalonym, porzuconym nad Wartą samochodzie? Pięciu Nataliom trudno w to uwierzyć. Dochodzenie prowadzone przez policję ujawnia, że Janusz Zawada nie był zwyczajnym starszym panem. W przeszłości współpracował z potężnym gangiem złodziei dzieł sztuki, a w skrytce bankowej miał brylanty warte miliony. Śledztwo trwa, giną kolejni świadkowie. Brylanty znikają, a na scenę wkraczają siostry Sucharskie...

Reklama

"Drugi przekręt Natalii" to dziewiąta już książka Olgi Rudnickiej, która serca czytelniczek podbiła powieściami takimi, jak "Lilith", "Martwe jezioro" czy "Cichy wielbiciel".  O bohaterkach swojej najnowszej książki autorka mówi:

Nadal kłamią, oszukują, manipulują ludźmi, a jednocześnie tworzą zwarty front przeciwko wszystkim i wszystkiemu, bez względu na to, czy jest powód do walki czy też go nie ma. Kto zdołał poznać panny Sucharskie, ten dobrze wie, że domowa idylla w ich wykonaniu nie może trwać zbyt długo i wkrótce cała piątka niewątpliwie wpakuje się w kolejną kabałę. Tak więc nie powinno Was dziwić, że nie mogłam rozstać się z Nataliami i druga część napisała się sama. Rzecz jasna przy aktywnym współudziale bohaterek, które robią, co chcą, i zupełnie się nie liczą z moim zdaniem.

 Olga Rudnicka

"Drugi przekręt Natalii"

Wydawnictwo Prószyński i S-ka


 

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Okładka książki | książki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje