Reklama

Reklama

Sprawa Madeleine McCann. Zadziwiające oświadczenie tiktokerki

Zaginięciem Madeleine McCann interesowały się media na całym świecie. Do tej pory nie udało się jej odnaleźć. Pewna tiktokerka uważa, że jest zaginioną dziewczynką.

Czy tiktokerka jest zaginioną Madeleine McCann?

Tiktokerka przedstawia szereg dowodów, które jej zdaniem świadczą o tym, że to właśnie ją porwano w Portugalii. Jednym z argumentów jest porównanie zdjęć z dzieciństwa ze zdjęciami małej Madeleine. Kobieta próbuje udowodnić podobieństwo. Dodaje, że nie posiada swoich zdjęć sprzed trzeciego roku życia. Ma to być potwierdzeniem porwania. 

Znakiem szczególnym zaginionej dziewczynki jest wada oka nazywana Coloboma, która wiąże się rozszczepieniem struktur anatomicznych oka. Tiktokerka również ma tę wadę. Ponadto kobieta podkreśla, że w czasie zaginięcia Madeleine była w okolicy Praia da Luz. 

Reklama

Zaginięcie Madeleine McCann

Dziewczynka zaginęła 3 maja 2007 roku. W tym czasie przebywała z rodzicami na wakacjach w Praia da Luz.

Zniknęła z wynajętego pokoju, który znajdował się na parterze budynku. Rodzice w tym czasie byli na kolacji z przyjaciółmi. Około godziny 22 matka dziewczynki zorientowała się, że jej córka zaginęła. Zastała puste łózko oraz otwarte okno. 

Kilka miesięcy później, we wrześniu rodzice Madeleine, Kate i Gerry McCann zostali uznani za podejrzanych w sprawie zaginięcia ich córki.  W wynajmowanym przez nich samochodzie znaleziono włosy oraz płyny ustrojowe Madeleine. Nie postawiono im jednak formalnych zarzutów. 

Wśród społeczeństwa zrodziły się hipotezy, które odnosiły się do tego, że to rodzice Madeleine mają coś wspólnego z jej zaginięciem. Jedna z nich mówi o tym, że dziewczynka nie żyje. Miała umrzeć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a porwanie zostało upozorowane. 

Śledztwo

W połowie 2008 roku śledztwo w sprawie zaginięcia Madeleine McCann zostało umorzone. Uwzględniono, że do jego wznowienia dojdzie po pojawieniu się nowych dowodów. 

Po apelu rodziców Madeleine McCann oraz ówczesnego premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona w 2011 roku brytyjska policja rozpoczęła śledztwo. Portugalska policja ponownie zaczęła badać sprawę w 2013 roku, zaraz po zebraniu nowego materiału dowodowego. 

Nagły zwrot w poszukiwaniach nastąpił w 2020 roku. Za podejrzanego uznano 43-letniego Christiana B., odsiadującego wyrok za przestępstwa seksualne. W czasie zaginięcia Madeleine przebywał w rejonie Algarve w Portugalii, gdzie znajduje się Praia da Luz. 

Madeleine McCann 12 maja 2021 roku skończyłaby 18 lat. 


Film tiktokerki cieszy się sporą popularnością. Wiele osób zarzuca jej kłamstwo. Czy kobieta rzeczywiście przesadziła?

Czytaj więcej:

Magdalena Lamparska po wiosennej metamorfozie. Zmieniła kolor włosów!
66. urodziny Debry Winger. Jak aktorka wygląda obecnie?
Harry i William. Dwie różne osobowości!
Pamela Anderson odniosła się do wieści o serialu na temat jej sekstaśmy
Przemek Kossakowski poprawił urodę. Botoks, wypełniacze i powiększenie ust. Pokazał zdjęcie [FOTO]

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama