Reklama

Reklama

Zostań dekoratorką wnętrz

Odbierz akcesoria i pokaż nam swoje aranżacje!

Wakacje to najlepszy czas na zmiany. Dlatego wraz z firmą Weltbild postanowiliśmy przygotować dla was konkurs z supernagrodami. Pokażcie nam, jak w ostatnim czasie udało wam się odmienić wasze mieszkanie, ogród czy pokój. Nowy kolor ścian, zasłony, może po prostu nastrojowe świece – nawet drobna zmiana może dać imponujący efekt. 

Z najciekawszych zdjęć zamieszczonych w galerii w waszym profilu na styl.pl wybierzemy 30 dekoratorek, które wyposażymy w duże zestawy świetnych akcesoriów do przeprowadzenia metamorfoz w mieszkaniu i ogrodzie. Macie do wyboru trzy kategorie tematyczne, w których możecie wystartować: Balkon i ogród, Salon i Kuchnia. Waszym zadaniem będzie stworzenie najciekawszych aranżacji z wykorzystaniem otrzymanych akcesoriów. Akcesoria dostaniecie na własność, a dodatkowo gracie o bony zakupowe do sklepu internetowego Weltbild.pl i publikację zdjęć waszych aranżacji w katalogu produktowym Weltbild!

Inspiracji szukajcie na www.weltbild.pl

Konkurs przebiega w dwóch etapach. Etap I trwa od dnia 20 sierpnia do dnia 9 września 2012 roku (przedłużony). Etap II trwa od dnia 9 września do 30 września 2012 roku. Etap I ma na celu wyłonienie 30 dekoratorek wnętrz w 3 kategoriach:

Reklama

1. Ogród i balkon,

2. Salon,

3. Kuchnia

(po 10 dekoratorek w każdej kategorii).

Wyłonione po etapie I dekoratorki otrzymają bezzwrotnie zestawy akcesoriów do urządzania wnętrz od firmy Weltbild, niezbędnych do wykonania zadania konkursowego w etapie II. Etap II ma na celu wyłonienie 3 laureatów nagrody głównej w konkursie (po jednym laureacie w każdej z 3 kategorii).

Zasady konkursu

Zadaniem Uczestników Konkursu w etapie I Konkursu będzie zamieszczenie w części społecznościowej wortalu Styl.pl: www.styl.pl/wasz-styl/galerie zdjęcia/zdjęć przedstawiających własnoręcznie wykonaną dekorację/aranżację wnętrza. Jeden uczestnik może dodać nieskończoną liczbę zdjęć.

Instrukcja dodawania zdjęć.

Zadaniem Uczestników Konkursu w etapie II Konkursu będzie zamieszczenie w serwisie Styl.pl zdjęcia/zdjęć przedstawiających własnoręcznie wykonaną dekorację/aranżację wnętrza z wykorzystaniem akcesoriów przekazanych przez Fundatora Nagród w Konkursie po rozwiązaniu Etapu I Konkursu. Zdjęcie/zdjęcia należy zamieścić w części społecznościowej wortalu: www.styl.pl/wasz-styl/galerie. Jeden uczestnik może dodać nieskończoną liczbę zdjęć.

Top Ten

Wstępnej selekcji waszych zgłoszeń dokonają użytkownicy Styl.pl. To oni wybiorą listę Top Ten (Etap I) - poprzez głosowanie za pośrednictwem przycisku "Lubie to", który znajdzie się obok każdego zdjęcia. Głosowanie odbędzie się w dniach 9-18 września 2012 r.

Inspiracje i pomysły na dekoracje hand-made możecie znaleźć w serwisach: www.deccoria.pl i www.srebrnaagrafka.pl

Nagrody

Nagrodami w etapie I Konkursu są zestawy akcesoriów od firmy Weltbild do dekoracji wnętrz, po jednym zestawie dla każdego z laureatów. 

Nagrodami dla 3 laureatów Etapu II w konkursie jest bon na zakupy o wartości 500 zł brutto do zrealizowania w sklepie internetowym www.weltbild.pl w terminie do 31.12.2012 r. Dodatkowo najciekawsze aranżacje mają szansę na publikację w katalogu Weltbild.

Weltbild Polska to jeden z największych sklepów wysyłkowych i internetowych w Polsce w swojej branży, a także jeden z większych wydawców krajowych - właściciel marki Świat Książki. Weltbild dysponuje własną siecią księgarń. Bezpłatny, drukowany katalog z ofertą firmy dociera co miesiąc do ponad 500 tysięcy klientów. W ofercie firmy znajduje się ponad 100 tysięcy inspirujących produktów, poza książkami są to filmy, upominki, wyposażenie i dekoracje wnętrz, czy drobne urządzenia elektroniczne.

Sklep internetowy Weltbild.pl jest laureatem - programu badawczo – certyfikacyjnego „Użyteczny Sklep!”, zwycięzcą rankingu Ceneo Zaufane Opinie 2011, miesięcznie odwiedzany przez milion unikalnych użytkowników.

Regulamin konkursu

 

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje