Reklama

Reklama

Agata Młynarska pokazała zdjęcia sprzed lat. Jak poznała męża?

Agata Młynarska postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowym serią swoich zdjęć sprzed lat. Wyznała też, jak poznała swojego męża. Okazuje się, że dziennikarka czuła, że to nastąpi. Jak to możliwe?

Agata Młynarska w marcu 2014 wyszła za mąż za przedsiębiorcę Przemysława Schmidta. Jest to jej trzecie małżeństwo, ale wygląda na to, dziennikarce udało się w końcu odnaleźć szczęście, bo sprawia wrażenie naprawdę szczęśliwej. 

Chociaż Agata Młynarska nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym, niedawno podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych serią zdjęć sprzed lat. Przy okazji wyznała, jak poznała swojego aktualnego partnera. 

Wygląda na to, że dziennikarka przeczuwała wcześniej, że go spotka. Jak to możliwe? 

Reklama

"18.12.2012 szykując się na scenę Teatru Wielkiego z okazji Jubileuszu Polsatu, miałam nieodparte, przedziwne uczucie, że spotkam w ten wieczór mężczyznę mojego życia, (są świadkowie). Jak bardzo to jest niedorzeczne, wiem tylko ja, a jednak tak się stało. Pierwsze zdjęcie uchwyciło moment, w którym Przemek szedł do mnie, a ja odwróciłam się, porzuciłam jubileuszowy tort i mojego Szefa, ruszając w stronę tego Pana" - wyznała Agata Młynarska, dodając, że czuła wtedy, że jej mąż zjawił się właśnie po nią, a on czuł, że ona na niego czeka, chociaż wtedy jeszcze się nie znali. 

Niesamowita historia, prawda? 

A jak wy poznałyście swoich partnerów? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska | gwiazdy | stare zdjęcia | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy