Reklama

Reklama

Agnieszka Dygant pochwaliła się zdjęciem z plaży

Agnieszka Dygant jest teraz na urlopie. Swój pobyt nad morzem popularna aktorka relacjonuje na Instagramie. Niedawno odtwórczyni roli tytułowej "Niani" wrzuciła do sieci nowe zdjęcie. Opis pod nim może zaskakiwać!

Agnieszka Dygant to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka zdobyła popularność dzięki rolom w takich produkcjach jak: "Na dobre i na złe" oraz "Fala zbrodni". Wcieliła się również w rolę Frani Maj w "Niani", co sprawiło, że zdobyła wielu nowych fanów. 

Aktorka na brak propozycji zawodowych nie może narzekać, dlatego na pewno jest bardzo zapracowana. Pomiędzy zdjęciami znalazła jednak także czas na odpoczynek. Niedawno gwiazda wyjechała na wakacje. 

Agnieszka Dygant spędza swój wolny czas nad Bałtykiem i co pewien czas dzieli się z fanami nowym zdjęciem. Zobaczcie, co ostatnio opublikowała na swoim instagramowym profilu! 

Reklama

"Wyszło słońce. Strzaskam się na mahoń...i na deptak!" - napisała Agnieszka Dygant w opisie pod swoim nowym zdjęciem, na którym pokazała się fanom w naturalnej odsłonie. Komplementom pod jej adresem nie było końca. 

Bez makijażu artystka prezentuje się równie dobrze, co na czerwonym dywanie. Wygląda na to, że aktorka planuje się nieźle opalić. Nic dziwnego, w końcu piękna opalenizna to w lecie podstawa. 

Jak widać, gwiazda postanowiła wykorzystać swój urlop do cna, bo niedawno na jej instagramowym profilu pojawiła się fotografia, na której widać, jak ćwiczy z Beatą Ścibakówną. Obie aktorki są obecnie w świetnej formie! 

***
#POMAGAMINTERIA
Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>


Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama