Reklama

Reklama

Aleksandra Domańska: Miałam ogromne problemy ze swoim ciałem

Aleksandra Domańska to utalentowana aktorka znana również z aktywnego uczestniczenia w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie zasłynęła akcją "ciało bogini za nic się nie wini", którą rozwija ze swoimi przyjaciółkami.

Aleksandra Domańska to aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła jej główna rola w filmie Bartłomieja Ignaciuka pod tytułem "Podatek od miłości". Natomiast telewidzowie kojarzą ją z serialu "O mnie się nie martw", gdzie wciela się w postać Joanny Zarzyckiej.

Po debiucie na wielkim ekranie Aleksandra została zaproszona do wzięcia udziału w popularnym formacie telewizyjnym "Azja Express", w którym uczestniczyła z bratem - Dawidem. Aktorka zdobyła ogromną sympatię widzów i zwyciężyła w finałowym odcinku.

Reklama

Kobieta cieszy się także dużą popularnością w Internecie. Jakiś czas temu zainicjowała akcję "Ciało bogini za nic się nie wini", podczas której namawiała swoje fanki do samoakceptacji. W ramach akcji zapozowała na ściance bez makijażu.

Domańska przyznaje, że ruch body positive jest dla niej bardzo ważny.

- Miałam zaburzenia odżywiania. Nie akceptowałam się i nienawidziłam swojego ciała. Pomyślałam sobie o ludziach, którzy nie mają takiego progu jak ja. Ja mogę więcej znieść - powiedziała.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje