Reklama

Reklama

Aleksandra Woźniak jest dumna z bliźniaczek

Znowu zrobiło się głośno o Aleksandrze Woźniak. Gwiazda kultowych seriali ma powody do dumy. Jej uzdolnione córki bliźniaczki podbijają Internet. Przyszły na świat szesnaście lat temu. Jak teraz wyglądają?

Aleksandra Wożniak, która na srebrnym ekranie przez lata wcielała się w role policjantek, była ulubienicą publiczność. Koleżanki ze szkoły aktorskiej zazdrościły jej figury. Filigranowa blondynka miała najdłuższe nogi na roku. 

Po sukcesie w serialu "13 postereunek" zdecydowała się odejść z branży. Postawiła na rodzinę i jak przyznaje po latach w wywiadach, absolutnie tego nie żałuje. 

Szesnaście lat temu przywitała na świecie córki. Wychowanie bliźniaczek było dla pani Aleksandry i jej męża wyzwaniem. Teraz dumni rodzice wspierają nastoletnie córki. Julia i Anna nie stronią od mediów społecznościowych. Ich profile na Instagramie wywołują szereg komentarzy. 

Reklama

Piękne dziewczyny są utalentowane plastycznie i chętnie eksperymentują z wizerunkiem. Makijaż artystyczny i muzyka przeplatają się przez życie sióstr. Trzeba przyznać, że obie mają potencjał aktorski. Czy pójdą w ślady mamy?

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy