Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Tej wiosny w polskim show biznesie mamy prawdziwy baby boom! W gronie gwiazd spodziewających się dzieci, znajduje się m.in. Aleksandra Żebrowska. Żona Michała Żebrowskiego niedawno pochwaliła się na Instagramie uroczym ciążowym zdjęciem.

Aleksandra Żebrowska, podobnie jak wiele innych, ciężarnych gwiazd, regularnie dzieli się z fanami zdjęciami z dziewięciu miesięcy oczekiwania. Jej fotografie sprawiają jednak wrażenie o wiele bardziej naturalnych i bezpretensjonalnych, niż kadry, którymi chwali się większość celebrytów.

Doskonałym przykładem takiego zdystansowanego podejścia jest zdjęcie, które niedawno pojawiło się na profilu Aleksandry Żebrowskiej. Widzimy na nim jak żona Michała Żebrowskiego, ubrana w cekinowe bikini, zagląda do wnętrza szafy. "My baby prefers when i don’t wear pants, my two other babies prefer that i do.. what’s the compromise" ("Moje dziecko woli, gdy nie zakładam spodni, dwójka moich pozostałych dzieci woli, gdy zakładam. Jaki będzie kompromis"), napisała pod zdjęciem.

Reklama

Wpis rozbawił fanów, a także wywołał falę komplementów:  "Piękna mama!", "To jest aż nieprzyzwoite, mieć tak idealną figurę", czytamy w komentarzach.

Kiedy nielubiący spodni maluch przyjdzie na świat? Dokładna data porodu nie jest jeszcze znana. Po wielkości ciążowego brzuszka można jednak wnioskować, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są małżeństwem od 10 lat. Para doczekała się już dwójki dzieci: Franciszka i Henryka. 


***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>


INTERIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy