Reklama

Reklama

Aneta Kręglicka na rajskiej wyspie

Aneta Kręglicka zrobiła furorę, pozując do zdjęć w skąpym bikini. Piękna modelka wyjechała na wakacje, jednak podczas pobytu na Mykynos pozostaje w stałym kontakcie z fanami w mediach społecznościowych. Kiedy pokazała, jak teraz wygląda jej ciało, followersi Miss Świata z 1989 roku, nie mogą wyjść z zachwytu!

 Aneta Kręglicka, która w 1989 roku wywalczyła tytuł Miss Świata ma już 56 lat i pomimo tego, że czas biegnie nieubłaganie, modelka wciąż może się pochwalić idealną sylwetką. 

Piękna Polka wyjechała niedawno na wakacje. W 2021 roku Aneta Kręglicka postawiła na wypoczynek na egzotycznej greckiej wyspie Mykonos. 

Podczas wyjazdu nie zapomniała jednak o swoich fanach w mediach społecznościowych. Atrakcyjna blondynka relacjonuje swój pobyt za granicą w sieci. 

Aneta Kręglicka i jej obłędna sylwetka w bikini

Aneta Kręglicka dodaje na swój instagramowy profil sporo zdjęć z podróży, jednak fani zwrócili uwagę szczególnie na te, do których modelka zapozowała w skąpym bikini... 

"Figura lepsza niż na pamiętnym Miss Word" - zauważyła jedna z fanek Anety Kręglickiej, która zachwyciła się jej zgrabną sylwetką. Inni użytkownicy Instagrama również nie szczędzili atrakcyjnej blondynce komplementów w komentarzach pod zdjęciem z rajskiej wyspy. 

Reklama

Nic dziwnego, spójrzcie tylko na ciało Miss Świata z 1989 roku! 

Czytaj również: 

Kajra: Tak widzi mnie Sławomir 

Szczera rozmowa z Ani Mru Mru 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama