Reklama

Reklama

Ania Wróbel z programu TVN świętowała rocznicę ślubu

Ania z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wyszła za mąż za Grzegorza. Małżeństwo nie przetrwało, a wokół relacji uczestników pojawiło się wiele kontrowersji. Ostatnio Ania przekornie świętowała rocznicę nieudanego związku.

Ania Wróbel to przebojowa blondynka z Krakowa. Kobieta długo nie miała szczęścia w miłości. Jej poprzedni partner prowadził podwójne życie. Po trudnym zawodzie miłosnym dziewczyna uznała, że dobrym wyjściem z jej sercowych perypetii jest pomoc o pomoc ekspertów.

Kobieta została jedną z uczestniczek programu telewizji TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Seksuolog, psycholog i antropolog dobierają pary, które ich zdaniem mają największe szanse na stworzenie związku. 

Tym sposobem Anna poślubiła Grzegorza. Po ślubie jak z bajki wszystko zaczęło się ślub. Mężczyzna uznał, że nie był gotowy na małżeństwo. Para rozstała się po emisji programu.

Anna Wróbel znalazła jednak sposób na to, by przekornie świętować rocznicę swojego nieudanego związku. Wraz z przyjaciółkami wybrała się na weekend do luksusowego hotelu połączonego ze SPA. Zdjęciami z wyjazdu pochwaliła się w sieci.

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama