Reklama

Reklama

Anna i Robert Lewandowscy przesyłają świąteczne życzenia

Święta to czas, który większość z nas zawsze spędza w gronie rodzinnym. W tym roku jest to utrudnione, więc staramy się, aby były jednocześnie radosne i bezpieczne. Jak wygląda świąteczny czas w domu Anny i Roberta Lewandowskich? Jedna z najpopularniejszych par w Polsce zdradziła pewne szczegóły, publikując nowe zdjęcia w mediach społecznościowych.

Chociaż święta to czas, który na ogół spędzamy w gronie najbliższych, w tym roku większość Polaków zdecydowała się ograniczyć ilość spotkań z krewnymi z powodu pandemii koronawirusa, która nie odpuszcza. 

Sytuacja na świecie jest trudna, jednak możemy wspierać innych i komunikować się za pośrednictwem mediów społecznościowych, aby ograniczyć ryzyko zakażenia. 

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbardziej znanych par w naszym kraju. Na brak obowiązków z pewnością nie mogą narzekać, ale zawsze starają się znaleźć czas dla swoich fanów. 

Niedawno dodali nowe świąteczne zdjęcia na Instagram i przy okazji opublikowali świąteczne życzenia. 

Jak spędzają ten czas? 

Reklama

"Co roku gotuję masę potraw na Wigilię. Tym razem... poza gotowaniem zamawiam gotowe potrawy, ponieważ wspieram restauracje" - wyznała pod jednym z dodanych przez siebie zdjęć Anna Lewandowska, która przyznała, że dzięki temu zaoszczędziła mnóstwo czasu. 

Popularna trenerka i jej mąż złożyli też swoim fanom świąteczne życzenia, pokazując rodzinne zdjęcia, do których zapozowali z dziećmi pod choinką. (...) Chciałabym Wam życzyć, żebyście w te Święta odnaleźli normalność, której tak bardzo nam brakuje, spokój i bezpieczeństwo. Starajmy się szukać pozytywów w małych rzeczach, doceniajmy każdą chwilę, którą możemy spędzić z najbliższymi, wspierajmy się nawzajem i zadbajmy o tych, którzy nas potrzebują. Życzę Wam dużo zdrowia, wiary i nadziei na lepsze jutro. Ściskam i wysyłam Wam dużo miłości! Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!" - napisała Anna Lewandowska w swoim nowym poście. 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje