Reklama

Reklama

Anna Kalczyńska pokazała jak mieszka

Jesteście ciekawi, jak mieszkają polskie gwiazdy? Anna Kalczyńska uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując fanom swoją kuchnię. Jest bardzo luksusowo?

44-letnia Anna Kalczyńska jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Od lat jest związana z telewizją TVN i wydawać by się mogło, że jej pozycja w polskim show-biznesie jest stabilna, jednak mało kto spodziewałby się po niej takiego wyznania, jakim niedawno podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. 

Anna Kalczyńska wyznała, że jest wdzięczna za to, że ma pracę. Szczególnie teraz, kiedy wiele osób ją traci i nie żyje im się łatwo.

"Domowo mi.. o rany, jak ja lubię wracać z pracy do domu - mojej ostoi, przestrzeni rodziny i relaksu. Czasem mam dłuższe przerwy, bo tak wynika z grafiku. Czasem pracuję w niedzielę, tak jak dziś. Nie zawsze na wizji czy na antenie, czasem przed kamerą albo szerszym audytorium. Po prostu nie wyobrażam sobie życia bez zawodowej aktywności i kontaktu z ludźmi, pewnie mam to po rodzicach, dla których praca też była pasją i wielką sprawą w ich życiu. Wracam do domu zadowolona i szczęśliwa, ale ostatnio jestem podwójnie szczęśliwa, w czasach, gdy praca stała się przywilejem" - wyznała znana dziennikarka

Reklama

Przy okazji Anna Kalczyńska pokazała też swoim followersom, jak mieszka. Do zdjęcia, które było jedynie pretekstem do wyznania, dziennikarka zapozowała w stylowej kuchni. 

Gwiazda postawiła na proste jasne kolory. Wybrała klasyczny kamienny blat.

Jak widać, Anna Kalczyńska stroni od przesady w wystroju wnętrz! 

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy