Reklama

Reklama

Ashley Tisdale urodziła! Jaka płeć i imię dziecka?

Ashley Tisdale została mamą. Radosną nowiną aktorka podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Jakie imię wybrała dla swojego pierwszego dziecka?

Ashley Tisdale zdobyła sławę za sprawą takich produkcji jak "Nie ma to jak hotel" czy "High School Musical". Po tym, jak wcieliła się w charyzmatyczną, chociaż nieco złośliwą Sharpay, stała się popularna na całym świecie i zyskała oddane grono fanów. 

Obecnie w mediach o Ashley Tisdale nie pisze się już tak często jak jeszcze kilka lat temu, mimo że wciąż jest aktywna zawodowo. Gwiazda stara się nie wywoływać skandali, a jej życie prywatne jest ustabilizowane. 

Aktorka od 2014 roku jest w związku małżeńskim z Christopherem Frenchem. W ubiegłym roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. 

Ashley Tisdale wczoraj poinformowała, że została mamą. Pierwsze dziecko gwiazdy przyszło na świat. Popularna aktorka i jej małżonek powitali na świecie córeczkę. Płeć dziecka była już znana od pewnego czasu, ponieważ gwiazda i jej ukochany podzielili się tą wiadomością z fanami w mediach społecznościowych. 

Teraz szczęśliwa mama pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleństwa. 

Reklama

Ashley Tisdale urodziła córeczkę 23 marca i nadała jej imię Jupiter Iris French. Pod czarnobiałą fotografią szybko zaczęły pojawiać się gratulacje od jej instagramowych followersów. 

My również gratulujemy młodym rodzicom! 

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Czytaj więcej gorących plotek:

Misiek Koterski przeszedł metamorfozę! Ile schudł?

Ewa Gawryluk topless? Dodała gorącą fotkę! 

Fenomen Kim Kardashian? To bardzo proste! 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL