Reklama

Reklama

Będzie też trzecie?

Piękny prezent na 32. urodziny sprawiła sobie Anna Czartoryska. Aktorka urodziła córkę.

Radości z tego faktu nie kryje rodzina pani Anny, a szczególnie jej mąż Michał Niemczycki. To zresztą drugie dziecko tej pary. W lipcu 2014 roku, trochę ponad rok po ich ślubie, na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, syn Ksawery Anna Czartoryska nigdy nie kryła, że kariera aktorska nie jest najważniejszym wyzwaniem w jej życiu. Słynne są jej słowa sprzed kilku lat, gdzie deklarowała, że w przyszłości chciałaby mieć dużą rodzinę, podobną do tej, z której sama pochodzi.

Reklama

- Tak naprawdę trwamy przez nasze dzieci i wnuki - mówiła wówczas pani Anna.

Przyszłość widzi w rodzinie

Dziś widać, że ówczesne deklaracje nie były przysłowiowym rzucaniem słów na wiatr. Już po ślubie Anna Czartoryska mocno ograniczyła swoją działalność artystyczną. Przestała grywać w teatrach. Skupiła się głównie na filmach i serialach, ale i tak widać było, że starannie wybiera role i wbrew pozorom praca nie jest dla niej priorytetem. Trudno się jednak temu dziwić, bo po urodzinach syna skupiła się głównie na jego wychowaniu i życiu rodzinnym. Zapewne podobnie będzie i tym razem. Dlatego najbliższe miesiące to dla niej głównie czas spędzony na opiece i wychowaniu dwójki już dzieci.

Przy okazji pojawia się pytanie, czy to koniec rodzicielskich planów pani Anny i jej męża? Śmiało można postawić tezę, że nie. W końcu mąż pani Anny to dziedzic znanej fortuny rodziny Niemczyckich. Jeszcze kilka lat temu Pani Anna z mężem i synem tuż przed narodzinami córki Michał Niemczycki, syn Zbigniewa i Katarzyny Frank Niemczyckiej, znany był głównie jako rozrywkowy chłopak. Z biegiem lat jednak dojrzał. Ze studenta prowadzącego hulaszczy tryb życia stał się poważnym ojcem oraz statecznym mężem. Do tego to on przejął stery interesów od rodziców.

Anna Czartoryska może być pewna, że jej j jej rodzinie nie zabraknie niczego. W tak sprzyjającej sytuacji trudno nie stawiać na liczną rodzinę.

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje