Reklama

Reklama

Bethenny Frankel zachwyca na plaży

Bethenny Frankel, która zasłynęła dzięki roli w serialu "Real Housewives of New York City" w 2008 roku ma już 50 lat. Mimo to, dalej zachwyca nienagannym wyglądem.

Początki kariery Bethenny Frankel nie były łatwe. W 1992 roku przeprowadziła się do Los Angeles z nadzieją, że zostanie aktorką. W oczekiwaniu na role, by zarobić na życie, była nianią... Paris Hilton. W tym czasie Frankel pracował także jako asystent produkcji na planie „Uratowani przez dzwon”.

Koneksje, które tam zdobyła, pomogły jej w stworzeniu firmy eventowej "In any event", która jednak nie przetrwała długo na rynku. W 2003 roku otworzyła firmę cukierniczą "BethennyBakes, która była dla niej przepustką do świata show-biznesu. Dzięki firmie ze zdrowymi słodyczami Bethenny wzięła udział w programie "The Apprentice: Martha Stewart", w którym doszła do finału. W 2008 roku zaczęła występować w serialu telewizyjnym "Real Housewives of New York City", który przyniósł jej największą rozpoznawalność.

Reklama

Gwiazda zaangażowała się również w działania charytatywne, czego dowodem jest założenie organizacji BStrong pomagającej ofiarom katastrof. Przeznaczała również środki w ramach pomocy humanitarnych, między innymi po huraganie Maria, który zniszczył we wrześniu 2017 roku północno-wschodnie Karaiby.

Ostatnio Bethenny została przyłapana przez paparazzi podczas spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi w Miami Beach na Florydzie. Gwiazda zachwycała swoją smukłą sylwetką w jednoczęściowym, czerwonym kostiumie kąpielowym.

Patrząc na te zdjęcia aż ciężko uwierzyć, że gwiazda skończyła w listopadzie ubiegłego roku 50 lat. Jak podoba Wam się ta plażowa stylizacja?

***To może cię zainteresować***

Afera u Krawczyków?! Tego już za wiele! "To paranoja"

One wkrótce będą rodzić. Lista gwiazd jest coraz dłuższa! Agnieszka Włodarczyk i kto jeszcze?

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Księżna Kate zaszczepiła się na COVID-19

Czerwona herbata odchudza?

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Madonna w prześwitującym body

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje