Reklama

Reklama

Christina Aguilera pokazała zdjęcia z przeszłości

Christina Aguilera ma wielu fanów na całym świecie. Artystka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje zdjęcia. Nie boi się eksponować wdzięków. Niedawno podzieliła się zdjęciami z początków kariery. Zawsze lubiła eksponować figurę!

39-letnia Christina Aguilera ma ponad siedem milionów obserwujących na Instagramie. Nic dziwnego, w końcu jest świetną wokalistką, a poza tym pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, z którymi często dzieli się nowymi zdjęciami. 

Niedawno piosenkarka podzieliła się ze swoimi followersami kilkoma gorącymi fotkami z okazji 18. rocznicy albumu „Stripped”.

 Jak widać, Christina Aguilera od początku lubiła prowokować. Skąpe stroje, w których gwiazda pozowała do fotografii, niewiele zakrywały. 

Seksowne kształty artystki sprawiły, że jej najnowszy post szybko zyskał mnóstwo polubień. Pojawiły się też setki komentarzy, w których zachwyceni fani pisali, jak bardzo podoba im się sesja ich idolki. 

Spójrzcie tylko! 

Reklama

Trzeba przyznać, że Christina Aguilera wyglądała kiedyś rewelacyjnie, ale dziś nadal zachwyca. Artystka nie zmieniła się aż tak bardzo na przestrzeni lat. 

Niedługo skończy czterdziestkę, a prezentuje się naprawdę świetnie! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Christina Aguilera | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy