Reklama

Reklama

Dorota Rabczewska-Stępień kusi na motocyklu

Dorota Rabczewska-Stępień wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Piosenkarka opublikowała niedawno serię zdjęć i krótki filmik, na których widać, jak szaleje na motocyklu. Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć!

Dorota Rabczewska-Stępień co jakiś czas podnosi temperaturę na swoim instagramowym profilu, dodając fotki w bikini lub w innym skąpym stroju. Niedawno gwiazda znów zaskoczyła swoich followersów, publikując serię gorących zdjęć i krótkie wideo. 

Widać na nich, jak Doda w pozuje na motocyklu ubrana w strój, który sporo odsłaniał. Miała na sobie modną jeansową kurtkę, jednoczęściowy kostium i białe szpilki. 

Trzeba przyznać, że piosenkarka wybrała dość oryginalny strój do jazdy taką maszyną. Mamy nadzieję, że gwiazda nie odjechała w tym ubraniu zbyt daleko, bo to mogłoby być dla niej niebezpieczne.    

Reklama

Jak zawsze wyglądała świetnie, a fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. Nic dziwnego, skoro prezentowała się tak seksownie! 

Zobaczcie sami! 

"Piękna", królowa jest tylko jedna" pisali zachwyceni fani w komentarzach w komentarzach pod postem Doroty Rabczewskiej-Stępień. Ich uwagę przyciągnęły szczególnie kształtne pośladki polskiej artystki. 

Trzeba przyznać, że Doda ma naprawdę fantastyczną figurę! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy