Reklama

Reklama

Dorota Rabczewska-Stępień w zmysłowej sesji

Dorota Rabczewska-Stępień po raz kolejny zachwyciła fanów, publikując swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Pozowała do nich między innymi na blacie i na krześle. Spójrzcie tylko na te gorące fotki!

36-letnia Dorota Rabczewska-Stępień nie pozwala swoim fanom ani na moment o sobie zapomnieć. Artystka jest bardzo aktywna nie tylko w życiu zawodowym, ale również w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się ze swoimi instagramowymi followersami tym, co u niej słychać. 

Niedawno gwiazda opublikowała kilka nowych zdjęć z sesji zdjęciowej. Pozowała do nich jak profesjonalistka. Od razu widać, że atrakcyjna blondynka przed obiektywem aparatu czuje się jak ryba w wodzie. Doda zdecydowanie lubi prowokować. Na jednym ze zdjęć można nawet zobaczyć, jak piosenkarka leży na blacie stołu z uniesionymi w górę nogami. 

Reklama


Gorąca sesja Dody zachwyciła jej fanów, którzy zostawili pod jej najnowszymi postami mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których komplementowali wygląd Doroty Rabczewskiej-Stępień. 

Co takiego pisali?

"Jak widać stół służy nie tylko do jedzenia" - zauważyła jedna z fanek Doroty Rabczewskiej-Stępień, a ta szybko jej odpowiedziała, pisząc, że "można jeść różne rzeczy". 

"Ile Pani ma lat? 18 tak?" - spytała inna użytkowniczka Instagrama, zwracając uwagę na to, że wokalistka wygląda bardzo młodo. 

Trzeba przyznać, że Doda wie, jak zwrócić na siebie uwagę! 
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL