Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska w nowej fryzurze

Dorota Szelągowska odważyła się na metamorfozę. Nowa fryzura bardzo spodobała się jej fanom. Niektórzy porównali nawet Dorotę do jej matki - Katarzyny Grocholi.

Dorota Szelągowska to najpopularniejsza w Polsce architekt wnętrz. Kobieta prowadzi własne programy telewizyjne na stacji TVN, w których remontuje mieszkania Polaków. Widzowie pokochali ją za oryginalność i ogromną życzliwość, którą obdarza gości wspomnianych programów.

Karierę w telewizji rozpoczęła od pracy w programie młodzieżowym "Rower Błażeja", którego była również wydawcą. Później pojawiła się w takich formatach telewizyjnych jak "Polskie lato", "Pytanie na śniadanie", "Dietosfera", czy "Dorota Was urządzi". Od dwóch lat prowadzi popularny program "Domowe rewolucje".

Reklama

Dorota od lat w bardzo podobny sposób ścina i farbuje włosy. Zdecydowanie nie jest fanką spektakularnych metamorfoz. Tym razem zmieniła w swoim uczesaniu nieco więcej niż zazwyczaj. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na swoim instagramowym profilu.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Niektórzy internauci porównali Szelągowską do jej matki - Katarzyny Grocholi.

"Czysta mama, ale mega jesteś podobna do niej na tym zdjęciu", "Cóż za zmiana, wyglądasz bajecznie!",  "Ależ jesteś tu niesamowicie podobna do mamy" - pisali.

Czy wy również widzicie podobieństwo?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy