Reklama

Reklama

Edyta Herbuś w samym szlafroku. Podjęła ważny temat!

Edyta Herbuś opublikowała niedawno w mediach społecznościowych kolejne zdjęcie, które, jak zawsze, wywołało sporo reakcji w komentarzach. Nic dziwnego, w końcu popularna aktorka zapozowała do niego w samym szlafroku. Spójrzcie tylko!

39-letnia Edyta Herbuś nie tylko jest utalentowaną tancerką i aktorką, ale również bardzo atrakcyjną kobietą, która stara się pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Artystka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z fanami swoimi zdjęciami oraz przemyśleniami na różne tematy. 

To również specjalistka od pięknych zdjęć. Gwiazda uwielbia kusić swoich instagramowych followersów gorącymi fotkami w skąpych strojach, które podkreślają jej idealną figurę. 

Niedawno Edyta Herbuś znów zaskoczyła fanów. Tym razem pokazała zmysłowe zdjęcie, do którego zapozowała w jasnym szlafroku. Przy okazji podzieliła się również z fanami ważnym przesłaniem. Artystka postanowiła wspomnieć o roli świadomości w życiu. 

Reklama

Co takiego napisała? 

"Naszą największą siłą jest nasza świadomość. Wysyłam Wam dużo ciepła" - napisała Edyta Herbuś pod swoją nową fotką, chcąc wesprzeć swoich fanów. Prawdopodobnie tancerka odniosła się w ten sposób do aktualnej sytuacji w naszym kraju. 

Pod jej zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których followersi komplementowali nie tylko wygląd Edyty Herbuś, ale też dziękowali jej za ciepłe słowa. 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje